fbpx

POMEZANIA Oficjalna Strona

OFERTA SPONSORSKA

Szanowni Państwo,
Piłka nożna jest od wielu lat najpopularniejszą dyscypliną sportową w wielu krajach i ma najbardziej rozbudowane rozgrywki w skali świata.

Istotą każdej marki sportowej, również marki Pomezania Malbork jest jakość i siła pozytywnych skojarzeń jakie wywołuje. Czynniki te wywierają wpływ na przywiązanie kibica / konsumenta do danej marki. Kibice / konsumenci traktują klub jak swój. Skutkuje to tym, iż w każdym segmencie usług czy handlu z jakim klub nawiąże współpracę, grupa jego odbiorców nabywa produkty kojarzone z daną marką (nazwa, logo) klubu. Czym jest Klub Sportowy Pomezania Malbork? Odpowiedź na to pytanie jest inna w zależności od adresata.
Dla kibiców jest częścią życia, dla zawodników, którzy w nim trenują - domem, a dla sponsorów to firma, która może być pomocna w budowaniu wizerunku ich przedsiębiorstw. Z myślą o biznesie stworzyliśmy ofertę sponsorską - przewodnik, który podpowie na jakich zasadach możliwa jest współpraca z klubem.

KLUB 100 - DLA OSÓB PRYWATNYCH ORAZ FIRM

Szansa na lepszą przyszłość klubu i twojej firmyWSPIERAJ NAS - DAROWIZNA

Nie czekaj i zadzwoń pod numer 605 533 093 lub napisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

LOGO_POMEZANIA

GŁÓWNY SPONSOR

ZŁOTY SPONSOR

SREBRNY SPONSOR

SPONSOR KLUB 100

KLUCZOWI PARTNERZY POMEZANII

SPONSOR TECHNICZNY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.