• Paweł
  • Mecze

Weekend Pomezanii (28/29.10)

To był dobry weekend drużyn Pomezanii które w tym tygodniu prezentowały fajny poziom piłkarski, seniorzy wrócili na dobre tory rozgrywając świetne zawody w Nowym Dworze Gdańskim nie dając szans gospodarzom wygrali 3:0, zwycięstwo mogło być jeszcze bardziej okazałe, ale tym razem rzutu karnego nie wykorzystał Sobieraj, ale na listę strzelców się wpisał strzelając bramkę na 3:0. Wcześniej dwa razy piłkę do bramki wpakował Maciej Bełz rozgrywający świetne zawody na nietypowej dla siebie pozycji defensywnego pomocnika,niestety z powodu kontuzji musiał opuścić boisko już w 29 minucie. Pogoń Prabuty mimo iz wygrywała juz 3:0 w Chojnicach ostatecznie przegrała 4:3 z rezerwami Chojniczanki, a to oznacza, że w przypadku dwóch zwycięstw Pomezanii w ostatnich dwóch kolejkach malborczycy przezimowaliby na fotelu lidera, ale wszystko w nogach naszych piłkarzy. Za tydzień w sobotę podejmujemy Powiśle II Dzierzgoń o godz.11:00.

Juniorzy młodsi toczyli bój z drugą drużyną Pomorskiej Ligi, dzielnie walczyli, ale minimalnie ulegli KP Starogard 0:1, jednak warto zaznaczyć, że remis był w zasięgu naszej drużyny dlatego pozostał niedosyt, za tydzień w niedzielę o godz.11:00 szansa na punkty w meczu z Arką Gdynia i tutaj faworytem nie jesteśmy, ale liczymy, że nasza drużyna pokaże się z dobrej strony. 

Pomezania 2004/05 zakończyła zmagania w rundzie jesiennej zwycięstwem z Powiślem Dzierzgoń 5:2 i zajmuje 2 miejsce w tabeli z dorobkiem 6 zwycięstw, 1 remis i 1 porażka i może się pochwalić najlepszą gra obronną, a to zasługa całego zespołu i bramkarza Mateusza Uzarka który jest regularnie powoływany do Kadry Pomorza. 

Ostre strzelanie urządziła sobie drużyna rocznika 2005 która tym razem pokonała GKS Gardeja 13:0, do końca rundy jesiennej pozostała jeszcze jedna kolejka, w czwartek o godz.16:00 Pomezania zagra z rówieśnikami z AP Malbork, będzie to mecz trzeciej i czwartej drużyny w tabeli. 

Za to mecz z AP Malbork ma za sobą drużyna Pomezanii 2006 która w ostatniej kolejce rundy jesiennej ligi Junior D2 wygrała 2:0 i spędzi zimę w przeświadczeniu, że to była bardzo dobra runda w ich wykonaniu, podobać się mogła gra, malborczycy zajmują po rundzie jesiennej 2 miejsce w tabeli i maja w dorobku 60 bramek zdobytych i tylko 5 straconych.

 

 


 V liga: Sobota 14:00

ŻUŁAWY NOWY DWÓR GD.   - POMEZANIA  0:3 (0:2)

BRAMKI: Maciej Bełz (04, 10) , Piotr Sobieraj (71)

Trener: Sebastian Ratajczyk

POMEZANIA: Pelcer - Jeleń, Jurczyk M., Wilk, Kobylinski - Bełz (29' Leszczyński), Dryjas, Sobieraj (89' Cicherski), Ziemak, Galeniewski, Migawski (85' Jurczyk D.)


 

J.M (2002): Niedziela 11:00

POMEZANIA - KP STAROGARD GDAŃSKI 0:1 (0:1)

BRAMKI: 

Trener: Krzysztof Leszczyński oraz Wiesław Mazur

POMEZANIA: Pluciński (41' Kwiatkowski), Sobczyński, Pogorzalski (55' Żmuda), Jadach (64' Kuśmirek), Chomicz (70' Cicherski), Tułodziecki, Błaszak, Marendowski Gędzicki, Szczepański (41' Zawadziński), Królikowski


 

JC2 (2004): Niedziela 13:00

POMEZANIA - POWIŚLE DZIERZGOŃ 5:2 (1:1)

BRAMKI: Latkiewicz x2, Zelman,  Kaczmarek, Samobójcza

Trener: Sebastian Ratajczyk oraz Michał Krawczyk

POMEZANIA: Uzarek, Cebula, Klonowski, Bojarczuk, Rabenda, Talarek, Latkiewicz, Przybytkowski, Zelman, Janczewski, Rucki, Szraga, Kubaszewski, Pecka, Żmuda, Kaczmarek, Gucwa, Tułodziecki

 


 

JD1 (2005): Sobota 11:00

POMEZANIA - GKS GARDEJA 13:0

Bramki: Dunaj x3, Panasiuk x3, Rydzewski x2, Stawski, Gucwa, Krupa, Kujawa, Samobójcza

Trener: Piotr Wilk

POMEZANIA: Dudziński, Panasiuk, Dunaj, Stacharski, Żebrowski, Kenigsman, Pliszka, Stawski, Gucwa, Krupa, Falkiewicz, Sowiński, Rydzewski, Będowski, Kujawa, Ptak

 


 

JD2 (2006): Sobota 12:30

POMEZANIA - AP MALBORK 2:0

Bramki: Szymczak (35), Maciąg (46)

Trener: Arkadiusz Wesołowski oraz Piotr Sobieraj

POMEZANIA:  Hoffman, Baran, Bury, Koźbiał, Dziedzic, Czerniak, Baranowski, Chełkowski, Bajkowski, Fabiś, Dziuwe, Starzec, Hynek, Wiśniewski, Szymczak, Śpiewak, Zajączkowski, Maciąg

 

 

  • Kliknięć: 1184
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

SPONSOR
sponsor
sponsor
SPONSOR
img
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
sponsor
SPONSOR
SPONSOR
sponsor

PATRONI MEDIALNI

sponsor
SPONSOR
SPONSOR
© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.