• Paweł
  • Mecze

Weekend Pomezanii (21-22.10)

Minął kolejny piłkarski weekend w wykonaniu naszych drużyn który możemy uznać za udany, nasze drużyny dzielnie walczyły od seniorów po najmłodszych, cieszy przełamanie seniorów którzy wygrali z Sadlinkami gładko 3:0 i choć można się przyczepić do rozmiarów zwycięstwa, bo te powinno być dużo wyższe, to jednak cieszą wyczekiwane od 5 tygodni 3 punkty. 

Przed meczem seniorów miła wiadomość dotarła z Bytowa, tam nasza drużyna rywalizowała w 1.Pomorskiej lidze i wywalczyła cenny punkt faworyzowaną Bytovią, bramkę strzelił Tułodziecki, przy odrobinie szczęścia mimo braków kadrowych można było się pokusić nawet o zwycięstwo, ale powoli do przodu, brawo za walkę!

Pomezania 2004 pojechała w roli faworyta do Kwidzyna i w derbowym pojedynku po emocjonującym meczu pokonała Rodło 3:2, ale jak sam trener przyznaje to było ciężkie spotkanie do tego kontuzji nabawił się Konrad Nędza który mam nadzieje szybko wróci na boisko. 

Podopieczni Piotra Wilka udali się do Prabut i musieli uznać tym razem wyższość lidera, Pogoni Prabuty, drużyna ta z kompletem zwycięstw przoduje w tabeli, ale nasi chłopcy dzielnie walczyli do samego końca, trener Wilk podkreśla na każdym kroku, że nic go bardziej nie cieszy jak pokazanie dobrej gry i fajnych akcji w meczu, wynik schodzi zdecydowanie na drugi plan, obecnie jesteśmy na 3 miejscu w tabeli.

Nasza najmłodsza ligowa drużyna, rocznika 2006 kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa, tym razem pokonała w Tczewie tamtejsze Orły 5:0 wygrywając do przerwy 2:0, przede wszystkim nie brakowało ładnych akcji dla oka i to jest w tym wieku najważniejsze nie licząc oczywiście uśmiechu na twarzy:) Dziękujemy wszystkim naszym rywalom i do zobaczenia na boisku! 

 

 


V liga: Sobota 13:00

POMEZANIA (2) - SPÓJNIA SADLINKI (13) 3:0

BRAMKI: Sobieraj x2, Kobyliński

Trener: Sebastian Ratajczyk

POMEZANIA: Pelcer - Jeleń, Jurczyk, Kielar (57' Migawski), Leszczyński (81' Marendowski), Gdela, Dryjas (68' Kobyliński), Wilk, Bełz (84' Galeniewski), Ziemak, Sobieraj


 

J.M (2002): Niedziela 11:00

BYTOVIA BYTÓW (8) - POMEZANIA (12) 1:1

BRAMKI: Tułodziecki

Trener: Krzysztof Leszczyński oraz Wiesław Mazur

POMEZANIA: Rybarczyk (41' Królikowski) - Sobczyński, Hyrycz (41' Żmuda), Pogorzalski, Jadach, Tułodziecki (65' Cicherski), Błaszak, Zawadziński, Grędzicki, Szczepański, Kwiatkowski


 

JC2 (2004): Niedziela 13:00

RODŁO KWIDZYN (6) - POMEZANIA (2)  2:3

BRAMKI: Kaczmarek, Rabenda, Rucki

Trener: Sebastian Ratajczyk oraz Michał Krawczyk

POMEZANIA:


 

JD1 (2005): Sobota

POGOŃ PRABUTY (1) - POMEZANIA (3)  3:1

Bramki: Stawski

Trener: Piotr Wilk

POMEZANIA: Dudziński, Rydzewski, Gucwa, Kenigsman, Pliszka, Żebrowski, Panasiuk, Sowiński, Dunaj, Szkudlarek, Ptak, Będowski, Falkiewicz, Krupa, Stawski, Kujawa, Stacharski

 


 

JD2 (2006): Niedziela 11:00

ORŁY TCZEW (8) - POMEZANIA (2)  0:5

Bramki: Bury 23 min, Baranowski 31,44 min. Śpiewak 33min. Chełkowski 52 min.

Trener: Arkadiusz Wesołowski oraz Piotr Sobieraj

POMEZANIA:  Hoffmann , Koźbiał , Chełkowski , Starzec , Dziuwe , Baranowski , Baran , Dziedzic , Hynek , Apa , Zajączkowski , Wiśniewski , Czerniak , Bury , Maciąg , Śpiewak , Szymczak

  • Kliknięć: 845
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

SPONSOR
sponsor
sponsor
SPONSOR
img
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
sponsor
SPONSOR
SPONSOR
sponsor

PATRONI MEDIALNI

sponsor
SPONSOR
SPONSOR
© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.