• Paweł
  • Mecze

Czas na przełamanie

W sobotę o godzinie 13:00 Pomezania podejmie Spójnie Sadlinki w meczu 12 kolejki V ligi. Piłkarze i kibice Pomezanii czekają na zwycięstwo  już od czterech spotkań (2 remisy i 2 porażki) i nie ma co ukrywać, że wszyscy jesteśmy spragnieni kompletu punktów i kiedy ich nie szukać jak  właśnie z drużyną z dolnej części tabeli. Druzyna Spójni ma na swoim koncie 8 punktów (2 zwycięstwa, 2 remisy i 6 porażek). W historii pojedynków ze Spójnią zmierzyliśmy się dwa razy w sezonie 2014/15 i oba mecze wygraliśmy (2:0 w Sadlinkach i 5:1 w Malborku). W drużynie Spójni występuje były piłkarz, a obecnie trener drużyn młodzieżowych Pomezanii, Michał Krawczyk, a także legenda pomorskiej piłki, Aleksander Cybulski.
Trener Ratajczyk nie będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników, ale kadra i tak będzie mocna. Nie zagra na pewno Owsianik, na urazy narzekają jeszcze Migawski i Sobieraj, ale miejmy nadzieję,
że będa gotowi na sobotni mecz. Do kadry powraca też Ziemak. Cały czas z kontuzja zmaga się Korynt, Jurczyk D. oraz Sroka. 

  • Kliknięć: 1088
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

SPONSOR
sponsor
sponsor
SPONSOR
img
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
sponsor
SPONSOR
SPONSOR
sponsor

PATRONI MEDIALNI

sponsor
SPONSOR
SPONSOR
© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.