Strona Główna
Redakcja
Klasa Junior D2 - grupa Malbork V - 2003/04
Trenerzy: Krzysztof Leszczyski i Wiesaw Mazur

Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 1- Data kolejki: 06-09-2014 (Sobota)
BENIAMINEK O3 STAROGARD GD.-Meteor Pinczyn: 06.09.2014 11:00
Rodo Kwidzyn-KP Starogard Gdaski: 06.09.2014 11:00
GRYF 2009 TCZEW-Pogo Prabuty: 06.09.2014 13:00
Pomezania Malbork-START KULICE: 06.09.2014 13:00
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 2- Data kolejki: 13-09-2014/14-09-2014 (Sobota - Niedziela)
GRYF 2009 TCZEW-Pomezania Malbork: 13.09.2014 11:00
KP Starogard Gdaski-BENIAMINEK O3 STAROGARD GD.: 14.09.2014 13:00
START KULICE-Rodo Kwidzyn: 14.09.2014 14:30
Pogo Prabuty-Meteor Pinczyn: 14.09.2014 16:00
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 3- Data kolejki: 20-09-2014/21-09-2014 (Sobota - Niedziela)
Rodo Kwidzyn-GRYF 2009 TCZEW: 20.09.2014 11:00
Pomezania Malbork-Pogo Prabuty: 20.09.2014 13:00
BENIAMINEK O3 STAROGARD GD.-START KULICE: 21.09.2014 13:00
Meteor Pinczyn-KP Starogard Gdaski: 21.09.2014 15:00
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 4- Data kolejki: 27-09-2014/28-09-2014 (Sobota - Niedziela)
Pomezania Malbork-Rodo Kwidzyn: 27.09.2014 13:00
GRYF 2009 TCZEW-BENIAMINEK O3 STAROGARD GD.: 28.09.2014 13:00
START KULICE-Meteor Pinczyn: 28.09.2014 14:00
Pogo Prabuty-KP Starogard Gdaski: 28.09.2014 16:00
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 5- Data kolejki: 04-10-2014/05-10-2014 (Sobota - Niedziela)
BENIAMINEK O3 STAROGARD GD.-Pomezania Malbork: 04.10.2014 11:00
KP Starogard Gdaski-START KULICE: 05.10.2014 13:00
Meteor Pinczyn-GRYF 2009 TCZEW: 05.10.2014 13:00
Rodo Kwidzyn-Pogo Prabuty: 05.10.2014 14:00
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 6- Data kolejki: 11-10-2014/12-10-2014 (Sobota - Niedziela)
Pomezania Malbork-Meteor Pinczyn: 11.10.2014 13:00
GRYF 2009 TCZEW-KP Starogard Gdaski: 12.10.2014 11:00
Rodo Kwidzyn-BENIAMINEK O3 STAROGARD GD.: 12.10.2014 11:00
Pogo Prabuty-START KULICE: 12.10.2014 15:00
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 7- Data kolejki: 18-10-2014/19-10-2014 (Sobota - Niedziela)
BENIAMINEK O3 STAROGARD GD.-Pogo Prabuty: 18.10.2014 11:00
KP Starogard Gdaski-Pomezania Malbork: 18.10.2014 13:00
START KULICE-GRYF 2009 TCZEW: 19.10.2014 12:30
Meteor Pinczyn-Rodo Kwidzyn: 19.10.2014 14:30
TV Malbork Nasze Miasto Malbork OSP LECHIA || www.lechia-gdansk.pl Serwis Kibicw Lechii Gdask

Informacje
Sponsorzy
Bilety
Stadion
Personel
Galeria

Kadra
Terminarz
Mecze Pomezanii
Tabela
Wyniki
Strzelcy
Statystyki
Porownanie zespolow

1998/99 (PLJB)
2000/01 (C1)
2002 (D1)
2003/04 (D2)

Pilkarze Bractwa
Trenerzy Bractwa
Tabela Wszechczasow
Historia Klubu
Zdjecia zbiorowe
Od II ligi do V ligi
Afisze meczowe
Historia herbu
Nogat Malbork

Historia Kibicowania
Galeria
Grupa Krzyzacy05
Pamiatki
Vlepki
Spiewnik kibica
Tapety
Flagi
Artykuly
Ziny
Malbork z Lechia
I Turniej Kibicow
II Turniej Kibicow
III Turniej Kibicow
IV Turniej Kibicow
I Edycja Halowa

Wywiady
Felietony, Listy
Historia Serwisu
Linki
Download
Mecze na DVD
Bannery i Buttony
Reklama
Wyszukiwarka
PomkaTV

statystyka