Strona GĹ‚Ăłwna
Redakcja
Klasa D1 Młodzik - Malbork III (2002)
Trenerzy: Krzysztof Leszczyński i Wiesław Mazur

Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 1- Data kolejki: 30-08-2014/31-08-2014 (Sobota - Niedziela)
Pomezania Malbork-ORZEŁ SUBKOWY: 30.08.2014 11:00
Spójnia Sadlinki-BENIAMINEK O3 STAROGARD GD.: 30.08.2014 11:00
Victoria Kaliska-Centrum Pelplin: 30.08.2014 11:00
SOBIESKI GNIEW-Błękitni Stare Pole: 31.08.2014 11:00
Rodło Kwidzyn-pauzuje w kolejce: ..
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 2- Data kolejki: 06-09-2014 (Sobota)
Pomezania Malbork-Victoria Kaliska: 06.09.2014 11:00
BENIAMINEK O3 STAROGARD GD.-Rodło Kwidzyn: 06.09.2014 13:00
Błękitni Stare Pole-Spójnia Sadlinki: 06.09.2014
Centrum Pelplin-SOBIESKI GNIEW: 06.09.2014
ORZEŁ SUBKOWY-pauzuje w kolejce: ..
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 3- Data kolejki: 13-09-2014/14-09-2014 (Sobota - Niedziela)
Rodło Kwidzyn-Błękitni Stare Pole: 13.09.2014 11:00
Victoria Kaliska-ORZEŁ SUBKOWY: 13.09.2014 11:00
Spójnia Sadlinki-Centrum Pelplin: 13.09.2014 12:00
SOBIESKI GNIEW-Pomezania Malbork: 14.09.2014 11:00
BENIAMINEK O3 STAROGARD GD.-pauzuje w kolejce: ..
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 4- Data kolejki: 20-09-2014 (Sobota)
ORZEŁ SUBKOWY-BENIAMINEK O3 STAROGARD GD.: 20.09.2014 11:00
Pomezania Malbork-Spójnia Sadlinki: 20.09.2014 11:00
Victoria Kaliska-SOBIESKI GNIEW: 20.09.2014 11:00
Centrum Pelplin-Rodło Kwidzyn: 20.09.2014
Błękitni Stare Pole-pauzuje w kolejce: ..
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 5- Data kolejki: 27-09-2014/28-09-2014 (Sobota - Niedziela)
BENIAMINEK O3 STAROGARD GD.-Błękitni Stare Pole: 27.09.2014 11:00
Spójnia Sadlinki-Victoria Kaliska: 27.09.2014 12:00
Rodło Kwidzyn-Pomezania Malbork: 27.09.2014 13:00
SOBIESKI GNIEW-ORZEŁ SUBKOWY: 28.09.2014 11:00
Centrum Pelplin-pauzuje w kolejce: ..
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 6- Data kolejki: 04-10-2014/05-10-2014 (Sobota - Niedziela)
ORZEŁ SUBKOWY-Błękitni Stare Pole: 04.10.2014 11:00
Victoria Kaliska-Rodło Kwidzyn: 04.10.2014 11:00
Centrum Pelplin-BENIAMINEK O3 STAROGARD GD.: 04.10.2014
SOBIESKI GNIEW-Spójnia Sadlinki: 05.10.2014 11:00
Pomezania Malbork-pauzuje w kolejce: ..
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 7- Data kolejki: 11-10-2014 (Sobota)
BENIAMINEK O3 STAROGARD GD.-Pomezania Malbork: 11.10.2014 11:00
Spójnia Sadlinki-ORZEŁ SUBKOWY: 11.10.2014 12:00
Rodło Kwidzyn-SOBIESKI GNIEW: 11.10.2014 13:30
Błękitni Stare Pole-Centrum Pelplin: 11.10.2014
Victoria Kaliska-pauzuje w kolejce: ..
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 8- Data kolejki: 18-10-2014 (Sobota)
Pomezania Malbork-Błękitni Stare Pole: 18.10.2014 10:00
ORZEŁ SUBKOWY-Centrum Pelplin: 18.10.2014 11:00
Victoria Kaliska-BENIAMINEK O3 STAROGARD GD.: 18.10.2014 11:00
Spójnia Sadlinki-Rodło Kwidzyn: 18.10.2014 12:00
SOBIESKI GNIEW-pauzuje w kolejce: ..
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 9- Data kolejki: 25-10-2014/26-10-2014 (Sobota - Niedziela)
BENIAMINEK O3 STAROGARD GD.-SOBIESKI GNIEW: 25.10.2014 11:00
Błękitni Stare Pole-Victoria Kaliska: 25.10.2014
Centrum Pelplin-Pomezania Malbork: 25.10.2014
Rodło Kwidzyn-ORZEŁ SUBKOWY: 26.10.2014 11:00
Spójnia Sadlinki-pauzuje w kolejce: ..
TV Malbork Nasze Miasto Malbork OSP LECHIA || www.lechia-gdansk.pl Serwis Kibiców Lechii Gdańsk

Informacje
Sponsorzy
Bilety
Stadion
Personel
Galeria

Kadra
Terminarz
Mecze Pomezanii
Tabela
Wyniki
Strzelcy
Statystyki
Porownanie zespolow

1998/99 (PLJB)
2000/01 (C1)
2002 (D1)
2003/04 (D2)

Pilkarze Bractwa
Trenerzy Bractwa
Tabela Wszechczasow
Historia Klubu
Zdjecia zbiorowe
Od II ligi do V ligi
Afisze meczowe
Historia herbu
Nogat Malbork

Historia Kibicowania
Galeria
Grupa Krzyzacy05
Pamiatki
Vlepki
Spiewnik kibica
Tapety
Flagi
Artykuly
Ziny
Malbork z Lechia
I Turniej Kibicow
II Turniej Kibicow
III Turniej Kibicow
IV Turniej Kibicow
I Edycja Halowa

Wywiady
Felietony, Listy
Historia Serwisu
Linki
Download
Mecze na DVD
Bannery i Buttony
Reklama
Wyszukiwarka
PomkaTV

statystyka