Wysokie zwycięstwo Juniorów

jb_2.jpg

Juniorzy młodsi Pomezanii prowadzeni przez Krzysztofa Leszczyńskiego w swoim ostatnim meczu ligowym rozgromili Pogoń Prabuty 11:2 a łupem bramkowym podzielili się:

Damian Stonio - 4
Patryk Kusio - 4
Karol Królikowski - 2
Paweł Błaszak - 1

Pomezania: Pluciński (Rybarczyk), Grędzicki, Kobyliński, Dziugieł, Stonio, Szlicht (Pogorzalski), Kusio, Błaszak, Zawadziński, Jadach, Królikowski.

Nasza drużyna pewnie zwyciężyła w rozgrywkach średnio aplikując rywalom po 6 bramek na mecz i w przyszłym sezonie zagra w 1 Lidze Pomorskiej już ze zdecydowanie atrakcyjniejszymi przeciwnikami, jak choćby Lechia Gdańsk, Arka Gdynia, Bałtyk czy Gryf Słupsk.

Trener Leszczyński jednak wolny czas posezonowy zapewne wykorzysta na poszukiwania zawodników którzy wzmocnią skład w Pomorskiej lidze gdyż dysponujemy głównie młodszym rocznikiem (mamy drużynę 2002, a rocznik wiodący ligi to 2001) i bez wzmocnień po prostu będzie ciężko rywalizować na najwyższym poziomie juniorskim.

Warto dodać iż przed rozpoczęciem meczu nasi zawodnicy otrzymali puchar i medale za zajęcie pierwszego miejsca w rozgrywkach juniora młodszego z rąk Kierownika Podokręgu Malbork ZPN Pana Adama Manuszewskiego.


  - Dla zwodników z rocznika 2000 to był ostatni mecz w juniorze młodszym w barwach Pomezanii Malbork.
Dziękuję wszystkim za duży wkład w zdobycie pierwszego miejsca i awans do Pomorskiej Ligi juniora młodszego. Przedewszystkim dziękuję tym, którzy wykazali charakter i wytrwali do końca rozgrywek - powiedział po meczu trener Krzysztof Leszczyński.

  • Kliknięć: 1536
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

sponsor
SPONSOR
sponsor
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
sponsor
SPONSOR
img

PATRONI MEDIALNI

sponsor
SPONSOR
SPONSOR
© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.