Zawodnik Pomezanii na treningach Herthy Berlin

berlin.jpg

Dominik Fabiś, zawodnik Pomezanii rocznik 2006 w dniach (10.04-13.04.2017 r.) przebywał na testach w niemieckiej Herthcie Berlin.
Dla Dominika to duże wyróżnienie ale i świetna okazja, mógł z bliska przyjrzeć się jak funkcjonuje jeden z największych klubów Europy. W ciągu czterech dni uczestniczył w ośmiu sesjach treningowych U11-U13 w tym testach na Olympiastadion (Berlin).

Co najbardziej cieszy, zaprezentował się bardzo dobrze uzyskując wysoką ocenę umiejętności technicznych co potwierdza iż nasza codzienna praca na treningach przynosi efekty, podkreśla Arkadiusz Wesołowski , trener Dominika w Pomezanii.

- Jestem bardzo
zadowolony bo takie momenty motywują do dalszej pracy, nie tylko trenera, zawodnika ale i cały klub. Dzięki programowi "Piłkarska Przyszłość z Lotosem" nasi zawodnicy mają optymalne warunki do rozwoju na wszystkich płaszczyznach i jestem przekonany iż w ślady Dominika pójdą kolejni zawodnicy Pomezanii, dodaje Wesołowski.

- Bardzo cieszy mnie fakt ze młodzi zawodnicy Pomezanii sprawdzają swoich sił w tak wielkich i znanych klubach. Jest to na pewno wspaniała przygoda dla tak młodego chłopaka a dla nas potwierdzenie ze trenerzy w naszym klubie wykonują kawał dobrej roboty. Życzę powodzenia wszystkim młodym adeptom z naszej szkółki - powiedział Radosław Rabenda - Prezes Pomezanii.
Postawa Fabisia na testach treningowych zaowocowała kolejnym zaproszeniem dla naszego zawodnika na dni talentu Herhy Berlin, które odbęda się jesienią 2017 roku.

  • Kliknięć: 970
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

sponsor
SPONSOR
sponsor
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
sponsor
SPONSOR
img

PATRONI MEDIALNI

sponsor
SPONSOR
SPONSOR
© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.