Strona Główna
Redakcja
Klub 100 - Szansa na lepszą przyszłość klubu i twojej firmyMłodzieżowy Ośrodek Piłkarski Pomezania Malbork, zaprasza Państwa do elitarnego Klubu 100. Nasza współpraca bez wątpienia przyniesie korzyści obu stronom!

"Klub 100" to inicjatywa młodych działaczy Pomezanii Malbork, którzy wierzą w siłę piłkarskiej drużyny z naszego miasta. Pomezania, która ma II-ligową przeszłość, jest faworytem do awansu do IV ligi piłki nożnej w sezonie 2015/16, a w ciągu 3 lat jest plan awansu do III ligi Polskiej (są tylko 4 grupy III lig w Polsce) jednak aby te marzenia stały się faktem, potrzebne jest spełnienie kilku warunków. Pierwszym z nich jest zaplecze. Nowo wybudowany Stadion Miejski (wkrótce także budynek socjalny) ze sztucznym oświetleniem oraz nowoczesne i bezpieczne trybuny, a także pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią oraz oświetleniem, stawiają korzystającą z nich Pomezanię na liście profesjonalnych szkół piłkarskich i klubów. Kolejny etap to budowa stabilnego zaplecza finansowego i drużyny. Oba czynniki obywać się muszą jednocześnie. Ogromne zainteresowanie utalentowanej młodzieży powoduje, że Pomezania Malbork poszczycić się może szeroką kadrą zawodników złożoną głównie z własnych wychowanków. Bardzo ważnym elementem było podpisanie współpracy w 2014r. z Lechią Gdańsk i przyłączenie do programu "Biało-Zielona Przyszłość z Lotosem" dzięki czemu drużyny młodzieżowe Pomezanii są w bardzo dobrej kondycji organizacyjnej i sportowej. (
więcej o programie tutaj).
Klub 100 to tania i skuteczna reklama Państwa firmy. Jest to również sposób promocji idealny, do utrwalenia wizerunku Państwa firmy, jako wspierającej rozwój młodzieży, a w Pomezanii Malbork trenuje ponad 250 zawodników i najmłodsi mają nawet 6 lat.
W wielu miastach do Klubu przyłączają się również osoby prywatne chcące pomóc w rozwoju piki, a na wyższą ligę Malbork niewątpliwie zasługuje.

Korzyści z uczestnictwa w programie Klub 100:
- Karta członkowska "Klubu 100" umożliwiająca bezpłatny wstęp na wszystkie mecze Pomezanii rozgrywane w Malborku (bez względu na ligę rozgrywkową)
- Reklama wizualna na stadionie - baner na płocie okalającym stadion; dokładne miejsce oraz wielkość baneru ustalana indywidualnie
- Reklama dźwiękowa na stadionie dżingiel prezentujący wszystkich członków "Klubu 100" (możliwość rozszerzenia oferty o osobne reklamy dźwiękowe)
- Reklama na materiałach promocyjnych MOP Pomezania (logo na plakatach i biletach, w przyszłości ścianka)
- Reklama na stronie internetowej MOP Pomezania (www.pomezania.pl) którą odwiedza dziennie od 1000 do 5000 internautów oraz informacje na oficjalnym FanPage (facebook)
- Czynne prawo wyborcze na walnym Zebraniu członków (można być także wybranym do Zarządu Klubu, a nawet zostać wybrany Prezesem Klubu)


PAKIETY KLUBU 100W przypadku wpłacenia co miesiąc darowizny w wysokości 200 zł: (100zł osoba prywatna)
2. UCZESTNIK (SPONSOR) otrzymuje wszystkie przywileje członka Klubu MOP Pomezania, włącznie z czynnym i biernym prawem wyborczym do struktur MOP Pomezania.
3. UCZESTNIK otrzymuje kartę członkowską, która umożliwia bezpłatny wstęp na wszystkie mecze Pomezanii rozgrywane w Malborku.
4. Aktualna lista członków KLUBU będzie prezentowana przed każdym meczem drużyny seniorów Pomezanii Malbork, z wyłączeniem UCZESTNIKÓW, którzy zastrzegli sobie anonimowość.
5. Nazwisko UCZESTNIKA lub logo firmy, którą reprezentuje, prezentowane będzie prezentowana na stronie internetowej POMEZANII (www.pomezania.pl) i facebook. Lista UCZESTNIKÓW prezentowana jest według wysokości darowizny (zaczynając od najwyższych).
6. UCZESTNIK korzysta z przysługujących mu przywilejów wedle uznania. Na życzenie, pozostaje on anonimowy (w tym przypadku wyświetlana będzie ilość anonimowych członków klubu, bez podania nazwiska bądź firmy).
7. UCZESTNIK ma możliwość zarezerwowania miejsca na reklamę wizualną na stadionie, na okres uczestnictwa w KLUBIE. Sugerowane wymiary reklamy to: 240x120 (ogrodzenie okalające boisko) lub 300x180 na (ogrodzenie okalające obiekt), można oczywiście negocjować wymiary (szerokość). Koszty wykonania reklamy ponosi UCZESTNIK.
8. Członkowi KLUBU przysługują zniżki na gadżety klubowe.


W przypadku wpłacenia co miesiąc darowizny w wysokości minimum 300 zł: (200zł osoba prywatna)
9. Członkowi KLUBU przysługują zniżki na indywidualne reklamy dźwiękowe prezentowane przed meczami drużyny seniorów Pomezanii Malbork.
10. Nazwisko UCZESTNIKA lub logo firmy, którą reprezentuje, prezentowane jest na materiałach promocyjnych m.in. na plakatach i biletach wstępu na mecze POMEZANII rozgrywane w Malborku.
11. UCZESTNIK dysponuje również przywilejami, jakie określone zostały dla sumy 200 zł.
12. UCZESTNIK ma możliwość zarezerwowania miejsca na reklamę wizualną na stadionie, na okres uczestnictwa w KLUBIE. Dokładne miejsce ustalane jest indywidualnie. Maksymalne wymiary reklamy to: 360x120 (ogrodzenie okalające boisko lub 400x180 na ogrodzenie okalające obiekt, można negocjować wymiary). Pierwszeństwo w wyborze miejsca ma UCZESTNIK, który zadeklarował wyższą darowiznę. Koszty wykonania reklamy ponosi UCZESTNIK.
13. W przypadku wpłaty większej kwoty możliwość umieszczenia logo na koszulkach drużyn juniorskich bądź seniorów w przypadku sponsoringu strategicznego.


Dzięki uczestnictwie w Klubie 100, Państwa firma może skutecznie się reklamować praktycznie w całym mieście, nie tracąc przy tym zbyt wielu pieniędzy!
Kilkadziesiąt lub kilkaset zł miesięcznie, to kwota, którą każda firma z pewnością bez straty może zainwestować. Zainwestować nie tylko w rozwój własnej marki, ale również w rozwój malborskiej piłki. Kto wie, być może dzięki tej inicjatywie, Pomezania odkryje przyszłego reprezentanta Polski? Bez wątpienia jest to szansa, aby malborski klub ponownie zaistniał w kraju, a jego sponsorzy, zyskali z czasem szerszy krąg odbiorców.
Więcej informacji osobiście przekażą Państwu: Paweł Rybarczyk ? członek zarządu MOP Pomezania (605533093)


Nie czekaj i zadzwoń pod numer 605 533 093 lub napisz na moppomezania@wp.plDeklaracja przystąpienia


Deklaracja rezygnacji


Przykłady reklamy
STADION - Ogrodzenie okalające boisko


STADION - Ogrodzenie okalające obiekt k.DinoparkuPLAKAT MECZOWY (Rozwieszany w newralgicznych miejscach Malborka)

BILET WSTĘPU (Tył biletu)


Dodatkowo reklama w serwisie Pomezania.plTV Malbork Nasze Miasto Malbork OSP LECHIA || www.lechia-gdansk.pl Serwis Kibiców Lechii Gdańsk

Informacje
Sponsorzy
Bilety
Stadion
Personel
Galeria

Kadra
Terminarz
Mecze Pomezanii
Tabela
Wyniki
Strzelcy
Statystyki
Porownanie zespolow

1998/99 (PLJB)
2000/01 (C1)
2002 (D1)
2003/04 (D2)

Pilkarze Bractwa
Trenerzy Bractwa
Tabela Wszechczasow
Historia Klubu
Zdjecia zbiorowe
Od II ligi do V ligi
Afisze meczowe
Historia herbu
Nogat Malbork

Historia Kibicowania
Galeria
Grupa Krzyzacy05
Pamiatki
Vlepki
Spiewnik kibica
Tapety
Flagi
Artykuly
Ziny
Malbork z Lechia
I Turniej Kibicow
II Turniej Kibicow
III Turniej Kibicow
IV Turniej Kibicow
I Edycja Halowa

Wywiady
Felietony, Listy
Historia Serwisu
Linki
Download
Mecze na DVD
Bannery i Buttony
Reklama
Wyszukiwarka
PomkaTV

statystyka