fbpx
  • Paweł
  • Mecze

Derbowe spotkanie po latach

Dziś w Dzierzgoniu dojdzie do ciekawego pojedynku bo zmierzą się dwie najlepsze drużyny V ligi po 5.kolejkach i chyba nie będzie przesady jak powiemy, że te drużyny powinny sie liczyć w stawce kilku drużyn walczących o awans do IV ligi. Jak wcześniej pisaliśmy ostatni raz graliśmy z Powiślem 7 lat temu i padł w Dzierzgoniu remis 3:0 mimo iż malborczycy wygrywali już 3:0, co ciekawe w tamtym meczu drużyna była prowadzona przez Sebastiana Ratajczyka i obecnego trenera Pawła Budziwojskiego który dołączył do drużyny na kilka ostatnich kolejek.

HISTORIA POJEDYNKÓW

TABELA V LIGI

W obecnym sezonie, pierwszym tak naprawdę dla Powiśla w V lidze obie drużyny nie zaznały porażki, ale na pewno małą niespodzianką był ostatni remis drużyny z Dzierzgonia w derbowym pojedynku z Olimpią Sztum u siebie, co by jednak nie mówić, Powiśla bramek w Dzierzgoniu jeszcze nie straciło (10-0 w bramkach). Najlepszym strzelcem drużyny Powiśla jest wychowanek Pomezanii, Patryk Lewandowski (wcześniej Galeniewski) który razem z Maciejem Pietrzykiem mają na koncie po 3 bramki.

Jeśli chodzi o malborczyków to do Dzierzgonia udamy się praktycznie w najsilniejszym zestawieniu, zabraknie Michała Marendowskiego, a kadra wyselekcjonowana na to spotkanie nie jest tajemnicą, za to pewnie tajemnicą trenera Budziwojskiego jest zestawienie pierwszej jedenastki i ustawienia na to spotkanie. Początek meczu o godz.17:00. Liczymy na wsparcie Kibiców!

KADRA NA MECZ Z POWIŚLEM DZIERZGOŃ

PLUCIŃSKI GRZEGORZ
PELCER DAWID
JELEŃ TOMASZ
SKALSKI ŁUKASZ
OWSIANIK TOMASZ
MARSZAŁEK PIOTR
WŁOCH ADRIAN
WESOŁOWSKI ROBERT
NĘDZA KONRAD
DAUKSZYS MATEUSZ
LATKIEWIECZ MATEUSZ
DRYJAS KAMIL
ESCOBAR MARLON
SOBIERAJ PIOTR
ZIEMAK SŁAWOMIR
MARCIN BOCHYŃSKI
SROKA MATEUSZ
STYŚ KAROL

Zapraszamy również wszystkich do udziału w Lidze Typerów V ligi gr.2. "TYPER MAJSTER V LIGI", a to oznacza, że po raz kolejny wracamy do tradycji i typowania. Zabawa jak zawsze przednia i oczywiście więcej emocji podczas oglądania meczy i sprawdzania wyników.
Rejestracja jest bardzo szybka (1 minuta), a rywalizacja ciekawa. Przypomnijmy zasady.
⚽️Dokładnie wytypowany wynik - 4pkt.
⚽️Trafiony wynik i dokładna różnica bramek - 3pkt
⚽️Trafiony zwycięzca meczu - 2pkt
⚽️Trafiony remis - 3pkt.
Link do strony :👇👇👇
WAŻNE:
Można też ściągnąć ze sklepu play aplikacje kicktipp i oddawać typy w aplikacji na tele

 

  • Kliknięć: 676
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.