fbpx
  • Paweł
  • Mecze

Czas na Spójnię

W piątek o godzinie 18:00 malborska Pomezania podejmie Spójnię Sadlinki. Malborczycy dobrze zaczęli rozgrywki pewnie wygrywając dwa mecze, natomiast z goła inne nastroje panują w Sadlinkach, drużyna uległa w Chojnicach oraz przegrała z faworyzowanym Powiślem jednak po dobrej grze i tej drużyny nigdy nie lekceważymy mimo bardzo dobrego stosunku meczów bezpośrednich w których Pomezania wygrywała 7 razy i 1 raz padł remis, Pomka zaaplikowała 28 bramek, tracąc 2. Jednak w pamięci tkwi porażka ze Spójnią w poprzednim sezonie w Pucharze Polski na własnym stadionie, a potem drużyna z Sadlinek była bliska sprawienia sensacji w meczu z Bałtykiem Gdynia , późniejszym finalistą.Warto dodać, że w drużynie Spójni gra Krzysztof Michalczyk który w poprzedniej rundzie reprezentował barwy Pomezanii.

W piątkowy wieczór nasza drużna będzie chciała na pewno pozostać na zwycięskim torze i zainkasować 3 punkty, by z większym spokojem i naładowaniem udać się na trzy ciężkie wyjazdy pod rząd, do Brus, Chojnic i Dzierzgonia.

 Kadra na piątkowy mecz:

GRZEGORZ PLUCIŃSKI, DAWID PELCER, JELEŃ TOMASZ,  SKALSKI ŁUKASZ,  OWSIANIK TOMASZ,  MARSZAŁEK PIOTR,  BOCHYŃSKI MARCIN,  WŁOCH ADRIAN,  SROKA MATEUSZ,  MARENDOWSKI MICHAŁ,  DAUKSZYS MATEUSZ,  LATKIEWIECZ MATEUSZ,  NĘDZA KONRAD,  DRYJAS KAMIL,  ESCOBAR MARLON,  SOBIERAJ PIOTR,  STYŚ KAROL,  ZIEMAK SŁAWOMIR

Sprawy organizacyjne:

POMEZANIA - SPÓJNIA SADLINKI - PIĄTEK godz.18:00

Bilet Cegiełka pojedynczy - 10 zł

Karnet Cegiełka na całą rundę ( 8 meczów) 60 zł (7,50zł na mecz)

Karnet Cegiełka na całą rundę z Kartą Mieszkańca - 50 zł  (6,25zł na mecz)

Kobiety, dzieci i młodzież do lat 16 - wstęp wolny.

Bilety oraz karnety będzie można nabyć przy wejściu głównym na stadion (30 min. przed meczem) lub w salonie Wakacje.pl ul Kopernika 8/1 od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-17:00. W soboty w godzinach 10:00-13:00 (od.6.08).

Wejście na stadion będzie dostępne tylko bramą główną od strony "DINOPARKU" natomiast wejście od strony ul. Chopina będzie dostępne tylko przed meczem dla zawodników, sędziów i osób funkcyjnych.

 

TYPUJ W LIDZE TYPERÓW

  • Kliknięć: 601
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.