fbpx
  • Paweł
  • Mecze

Sparingi drużyn seniorskich

To był pracowity weekend dla drużyn seniorskich malborskiej Pomezanii.

Pierwszy zespół zmierzył się z III ligowym GKS Przodkowo przegrywając 2:3 (0:2) tracąc trzecią bramkę w końcówce meczu.  Sama gra napawała optymizmem bo malborscy piłkarze stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji szczególnie w 2 połowie, a i co najmniej dwóch bramek można było uniknąć.

Pierwsza bramka dla Pomezanii padła po trafieniu Marlona Escobara z bliskiej odległości, a wyrównanie padło po bramce z rzutu karnego wykonanego przez Karola Stysia, a faulowany był powracający do drużyny Piotr Sobieraj

Pomezania - GKS Przodkowo 2:3 (0:2)

0:1 (40min.) - Hirsz
0:2 (44min.) - Leszkiewicz
1:2 (60min.) - Escobar
2:2 (70min.) - Styś (k)
2:3 (89min.) - Leszkiewicz

Pomezania: Pelcer (46' Pluciński) - Skalski, Jeleń, Wilk, Owsianik, Alaburda (46' Sobieraj), Daukszus, Latkiewicz, Włoch, Torłop (46' Escobar), Styś

O tej samej porze rezerwy wzmocnione kilkoma zawodnikami z pierwszego zespołu pojechały na mecz z IV-ligową Wierzycą Pelplin. O różnicy poziomów świadczy bardzo wysoki wynik 0:12. To sparing do jak najszybszego zapomnienia, ale przynajmniej młodzież wie, nad czym trzeba pracować, by radzić sobie z drużynami seniorskimi.

Dzień wcześniej przygotowujący się do rozgrywek B klasy drużyna rezerw Pomezanii składająca się przede wszystkim z chłopaków, którzy dopiero co ukończyli wiek juniora młodszego pokonała ligowego rywala, Jurand Lasowice 6:2, a bramki zdobyli: Nędza, Rabenda, Opałka, Zelman, Krupa, Klonowski.

  • Kliknięć: 1183
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.