fbpx
  • Paweł
  • Mecze

Paweł Budziwojski trenerem Pomezanii!

Paweł Budziwojski został nowym trenerem Pomezanii i to właśnie ten niegdyś ceniony jako piłkarz w Malborku, a obecnie ceniony jako trener na Pomorzu rozpocznie 7 lipca przygotowania z drużyną seniorów do rundy jesiennej sezonu 2021/22.

W rundzie wiosennej 46 letni Paweł Budziwojski prowadził III ligową drużynę, KP Starogard z którą zdobył historyczne 4 miejsce na koniec sezonu, a wcześniej Kaszubię Kościerzynę która była liderem IV ligi po rundzie jesiennej . Wcześniej w swojej karierze prowadził na poziomie seniorskim zespoły 3 ligi – Bałtyku Gdynia oraz Kaszubię Kościerzyna, a także młodzieżowe drużyny trójmiejskich klubów m.in. Lechii Gdańsk i Olimpic Gdańsk.

Paweł Budziwojski jest dobrze znany starszym malborskim kibicom jako zawodnik w barwach Pomezanii Malbork w latach 1997 - 2000 rozegrał 79 meczy strzelając 21 bramek, ponadto grał też m.in. w Elanie Toruń, Polonii Gdańsk, Kaszubii Kościerzyna i Bałtyk Gdynia.

 - Bardzo się cieszę, ze udało nam się w tak krótkim czasie przekonać trenera tej klasy do pracy w Pomezanii i prowadzenia drużyny seniorów. Myślę ze to bardzo dobra wiadomość dla całego Klubu i kibiców. Teraz przed nami przygotowania do nowego sezonu na co czekamy z niecierpliwością, a trenerowi życzę owocnej i długiej pracy w malborskim grodzie - powiedział Prezes, Radosław Rabenda

Na zdjęciu trener Paweł Budziwojski wraz z Prezesem Radosławem Rabendą i Wiceprezesem Arkadiuszem Rawińskim.

  • Kliknięć: 1284
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.