fbpx
  • Paweł
  • Mecze

Zaczynamy ligową rywalizację w Przemysławiu

W niedzielę o godz.14:00 w meczu 18.kolejki V ligi zmierzmy się w Przemysławiu z tamtejszą drużyną Czarnych. Do Przemysława jedziemy po zwycięstwo ale z respektem do rywala bo nie jest tajemnicą, że Czarni to drużna nieobliczalna, potrafi odebrać punkty wszystkim szczególnie na własnym stadionie. Pomka też "przejechała" się już w Przemysławiu dwa raz będąc faworytem raz ulegliśmy po pięknej bramce Popielarza nie mal z połowy boiska (najmniejsze boisko w lidze), a innym razem zremisowaliśmy 3:3 tracąc bramkę w 93 minucie....co ciekawe ta strata punktów kosztowała w ostatecznym rozrachunku naszą drużynę awans w tamtych sezonach. Tak więc mimo różnicy pozycji w tabeli i raczej słabych wyników gospodarzy w sparingach do niedzielnego meczu podchodzimy z respektem i zmotywowani aby do Malborka przywieźć 3 punkty.

W meczu z powodu czerwonej kartki otrzymanej w ostatnim meczu jesienią nie zagra Grzegorz Pluciński oraz nie zagra dwóch najlepszych strzelców drużyny -  Dawid Torłop (4 żółta kartka)  natomiast kontuzja uniemożliwia grę Robertowi Felskiemu, natomiast Kamil Dryjas który z powodu wyjazdu nie mógł brać udziału w przygotowaniach z drużyną i wraca do treningów za tydzień, kontuzja także uniemożliwiła przygotowywanie się z drużyną Piotrowi Wilkowi.

W dotychczasowych 14 meczach przeciwko Czarnym zwyciężaliśmy 10 razy, padły 3 remisy i ulegliśmy 1 raz. Strzeliliśmy 55 bramek i straciliśmy 16. Więcej statystyk na stronie Czarnych