fbpx
  • Paweł
  • Mecze

Rusza "Złoty Klub 100" - wstąp już dziś

          Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom małych przedsiębiorstw oraz kibiców, którzy wyrażają chęć współpracy i wsparcia klubu, MKS Pomezania Malbork wychodzi z inicjatywą utworzenia „Złotego Klubu 100” w ramach którego umożliwiamy promocję małych firm i stwarzamy szansę na wykorzystanie potencjału promocyjnego i reklamowego jaki niesie za sobą współpraca z klubem sportowym.

Wsparcie klubu sportowego oraz sponsoring często kojarzone są przez przedsiębiorców z dużymi wydatkami poniesionymi na reklamę. Małe firmy rezygnują z zaangażowania środków finansowych na promocję przez sport i wykorzystanie potencjału marketingu sportowego z obawy na to, że nie posiadają odpowiedniego budżetu. Tym samym rezygnują z dotarcia do szerokiego grona kibiców i pasjonatów, którzy są potencjalnymi klientami ich firmy.

W odpowiedzi na to kluby sportowe przygotowują oferty skierowane właśnie nie tylko do dużych , ale także do tych najmniejszych, stwarzając im możliwości współpracy, promocji i budowania marki. Zarząd naszego klubu również postanowił skorzystać z tej sprawdzonej inicjatywy i przed rundą wiosenną uruchomił „Złoty Klub 100”.

Pomezania Malbork to największy klub w regionie mający w swoich strukturach 16 zgłoszonych drużyn w ramach rozgrywek prowadzonych przez Pomorski Związek Piłki Nożnej.

Co daje członkostwo w Złotym Klubie 100 MKS Pomezania Malbork i jak zostać jego członkiem?

Członkostwo w Klubie 100 to przede wszystkim zwiększenie rozpoznawalności marki i budowanie świadomości marki wśród obecnych i przyszłych klientów. Firmy współpracujące z Pomezanią w ramach Złotego Klubu 100 otrzymują następujące korzyści:

– nadanie tytułu członka „Złotego Klubu 100” wraz z certyfikatem w ramce.
– upoważnienie do używania w materiałach promocyjnych i reklamowych określeń „partner MKS Pomezania Malbork”, „Członek Złotego Klubu 100 Pomezanii Malbork”
– miejsce na logotyp firmy na utworzonej ściance sponsorskiej przy której będą prowadzone rozmowy z trenerami, piłkarzami itd.
– umieszczenie logotypu firmy na stronie internetowej klubu wraz z linkiem prowadzonym na podaną przez siebie stronę, fanpage itd.
– nazwa firmy członka „Złotego Klubu 100” będzie wymieniana w formie spotu dźwiękowego w trakcie zawodów

Aby dołączyć do grona członków „Klubu 100” należy podpisać deklarację członka i zadeklarować miesięczną wpłatę w wysokości od 50zł do 100zł.

Warto zaznaczyć, że Złoty Klub 100 Pomezanii Malbork ma już pierwszych członków. W krótkim czasie umowy z nami podpisało dziewięć firm. Czekamy na kolejne i zachęcamy do kontaktu drogą mailową, lub telefonicznie.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 605 533 093

fan page: https://www.facebook.com/pomezania.malbork

  • Kliknięć: 1915
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.