• Paweł
  • Mecze

Gramy z Victorią

W sobotę o godz.15:00 Pomezania podejmuje Victorię Kaliska i będzie to ostatni mecz w Malborku w tym roku jesli chodzi o rozgrywki V ligi. Przechodząc do samego meczu, drużyna gości zajmuje 14 miejsce w tabeli mając w dorobku 3 zwycięstwa, 2 remisy i 8 porażek z czego dwa zwycięstwa odniosła na wyjazdach. Najlepszym zawodnikiem Victorii jest Piotr Drzewicki który strzelił połowę bramek zdobytych przez gości, a w sumie uzbierał ich aż 11 więc na pewno nasi obrońcy muszą skupić uwagę na tym bramkostrzelnym napastniku. Jeśli chodzi o naszą drużynę to nadal trener Andrzej Tołstik niestety nie może być przy drużynie z powodu choroby, jednak jest w stałym kontakcie z asystentem Robertem Felskim który być może powróci na boisku po tygodniowej absencji z powodu kontuzji, a przypomnijmy, iż po 11 kolejkach Robert jest zdecydowanie najlepszym strzelcem Pomezanii po 13 kolejkach. "Felek" strzelił już 14 bramek dla naszej drużyny. Trzeba zdawać sobie sprawę, że aby zadomowić się w czołówce ten mecz trzeba wygrać mają w perspektywie w dwóch ostatnich kolejkach mecze wyjazdowe z drużynami z aspiracją do awansu, Wietcisą i Orłem.

 

 

Przypominamy:

Od soboty, 17 października, w całym kraju obowiązywać będą nowe zasady bezpieczeństwa. Mecze piłki nożnej odbywają się bez udziału publiczności.


Organizacja meczu

Zgodnie z obecnym rozporządzeniem rządowym mecze od soboty 17 października odbywać się będą bez udziału publiczności. Na obiekcie podczas meczu mogą przebywać jedynie uczestnicy spotkania – zawodnicy, sztaby szkoleniowe obu drużyn, sędziowie oraz osoby funkcyjne, niezbędne do prawidłowego zabezpieczenia i organizacji meczu. Dopuszcza się obecność delegata, obserwatora, spikera, obsługi medycznej, koordynatora służb bezpieczeństwa, koordynatora służb klubowych, media.

Jeśli chodzi o mecze rozgrywane na naszym obiekcie to po instrukcjach jakie otrzymaliśmy od służb, informujemy, że bramy zarówno podczas meczów seniorów jak i juniorów muszą być zamknięte, nie będzie możliwości wjazdu samochodem na teren obiektu (poza sędziami oraz zorganizowanym busem lub autokarem drużyny gości). Nie będzie też możliwości zajęcia miejsca na trybunach, prosimy o zastosowanie się do w/w wytycznych ponieważ nie zastosowanie się może skutkować karą finansową wobec klubu. Mecze przy pustych trybunach są zarówno dla kibiców jak i dla Klubu złą wiadomością bo wsparcie na meczach seniorów jak i juniorów jest niezwykle potrzebne naszym zawodnikom, jednak musimy zastosować się do panujących obostrzeń, a zdrowie Nas wszystkich jest najważniejsze!

  • Kliknięć: 775
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.