• Paweł
  • Mecze

1 WLC1: Pomezania lepsza od Lechii

Pomezania 2006 prowadzona przez Tomasza Mazurka pokonała w meczu 1.Ligi Wojewódzkiej w świetnym stylu Lechię Gdańsk 4:2. Nasza drużyna przez zdecydowaną większość meczu posiadała inicjatywę, jednak szwankowała skuteczność, ale raz udało się znaleźć drogę do bramki gości i do przerwy nasza drużyna po bramce Dominika Fabisia prowadziła 1:0. Zaraz po przerwie Lechia wyrównała, ale kolejne trzy trafienia były dziełem naszych zawodników. Najpierw dwie bramki Adriana Stawskiego, a na 4:1 strzelił Oskar Szymczak.

Goście zdołali strzelić jeszcze jedną bramkę na 2:4, a strzelcem okazał się były zawodnik Pomezanii, Marcel Dziuwe.

Pomezania:  Hoffman - Śpiewak, Baranowski, Szymczak, Stawski, Suski, Hynek, Chełkowski, Fabiś, Gdula, Kajko - Koźbiał, Błażejewicz, Baran, Honory, Zajączkowski, Olek, Chebotaiev

Zdjęcia z meczu na FB

  • Kliknięć: 964
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.