• Paweł
  • Mecze

Zwycięstwo w Ostaszewie po 4 bramkach Felskiego

źródło relacji:  malbork.naszemiasto.pl

źródło zdjęć: Konrad Sosiński

ZOBACZ FOTORELACJE

Po czterech bramkach Roberta Felskiego malborska Pomezania wygrała w niedzielę (27 września) na wyjeździe z Madami Ostaszewo, ostatnimi w tabeli grupy drugiej V ligi.

W 10 kolejce malborczycy pojechali do drużyny, która wcześniej tylko 1 spotkanie zremisowała, a wszystkie pozostałe przegrała.

Zespół z Ostaszewa bardzo ambitnie podszedł do tego meczu. My szybko zdobyliśmy dwie bramki. Później przytrafił nam się niepotrzebny faul w polu karnym - opowiada Andrzej Tołstik, trener Pomezanii Malbork.

I gospodarze wykorzystali "jedenastkę". Ale jeszcze przed przerwą kolejną bramkę dla przyjezdnych zdobył Robert Felski i w ten sposób skompletował hat-tricka. W drugiej połowie gospodarze wcale nie zamierzali odpuszczać i strzelili gola kontaktowego, wyprowadzając szybką akcję po przejęciu piłki w środku boiska.
W grę Pomezanii wdarło się trochę nerwowości. Sytuację uspokoili dopiero Mateusz Sroka, który podawał, i Felski, który wykorzystał to podanie i zdobył swoją czwartą bramkę. Goście kończyli w dziesiątkę po drugiej żółtej kartce dla Mateusza Pańko, którą stoper malborskiej drużyny otrzymał w 88 minucie.

- Najważniejsze, że są trzy punkty. Niestety, kolejny raz zbyt łatwo dajemy sobie wbijać bramki, ale na szczęście nasza siła ofensywna pozwala zdobywać ich więcej, niż tracimy. Teraz już będziemy myśleć o spotkaniu z rezerwami Radunii Stężyca, to będzie mecz "o sześć punktów" - mówi Andrzej Tołstik. - Chciałbym jeszcze podziękować coraz liczniejszej grupie kibiców, która nas wspiera również na wyjazdach. To wsparcie w trudnych momentach jest widoczne i jest potrzebne chłopakom.

Mady Ostaszewo - Pomezania Malbork 2:4 (1:3)

  • 0:1 Robert Felski (8)
  • 0:2 Robert Felski (20)
  • 1:2 (25)
  • 1:3 Robert Felski (43)
  • 2:3 (70)
  • 2:4 Robert Felski (84

Pomezania: Pluciński - Wilk, Pańko, Jurczyk, Owsianik - Torłop (65 Marendowski), Alaburda (70 Łazarczyk), Ziemak (85 Grędzicki), Leszczyński (60 Sroka), Dryjas (80 Bochyński) - Felski.

źródło: malbork.naszemiasto.pl

  • Kliknięć: 709
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.