• Paweł
  • Mecze

Dziś gramy z Czarnymi przy światłach

Dziś o godz.18:00 malborska Pomezania podejmie awansem drużynę Czarnych Przemysław, pierwotnie mecz miał się odbyć w najbliższą sobotę jednak na prośbę gości mecz został przełożony na dzień dzisiejszy. W związku z planowaną godziną mecz zostanie rozegrany przy sztucznym oświetleniu. 

Drużyna gości napewno nie tak wyobrażała sobie sytuacji po 9 meczach bo o ile sezon rozpoczął się dla Czarnych fantastycznie wysokim zwycięstwem z Wisłą Tczew w Tczewie tak potem było już tylko gorzej i 8 spotkań Czarni pozostają bez zwycięstwa, a w ostatniej kolejce czarni zremisowali 3:3 z sąsiadem z tabeli, Keramzytem. W jednym przypadku ze względu na kłopoty kadrowe nie pojechał na mecz do Starogardu Gdańskiego. Malborczycy podrażnieni porażką w Brusach na pewno są faworytem tego meczu i nie będzie w tym nic nadzwyczajnego, że każdy wynik poza zwycięstwem byłby dużą niespodzianką. Trener Tołstik powinien mieć dziś do dyspozycji 17 zawodników, nie zagra na pewno Owsianik, Grędzicki i nie pewny jest występ Drewka, ale zostało powołanych na to spotkanie 3 wyróżniających się zawodników drużyny juniora młodszego którzy tak jak zapowiadaliśmy przed sezonem powoli dostają swoje szanse w drużynie seniorów, Krystian Sobczyński (2003) (który na dobre zadomowił się w kadrze), Mateusz Latkiewicz (2004) mający już za sobą debiut w V lidze oraz  Konrad Nędza (2004) który ma szanse dziś zadebiutować w drużynie seniorów.

Kadra na mecz z Czarnymi: Pelcer, Galeniewski O., Jeleń, Jurczyk, Łazarczyk, Sobczyński, Kobyliński, Latkiewicz, Leszczyński, Nędza, Dryjas, Marendowski, Drewek, Gdela, Korynt, Galeniewski R., Escobar

  • Kliknięć: 794
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.