• Paweł
  • Mecze

Pewna wygrana ze Spójnią

W sobotnim meczu 4.kolejki V ligi pewnie wygraliśmy ze Spójnią Sadlinki 3:0, bramek powinno w tym meczu wpaść więcej, ale tak się nie stało, wystarczy wspomnieć, że obie drużyny nie wykorzystały po jednym rzucie karnym, zawodnik gości strzelił nad bramką, a strzał Bartosza Drewka obronił bramkarz. Sam mecz nie stał na jakimś fascynującym poziomie, ale były akcje które napewno mogły się podobać jak choćby bramkowa z 38 minuty kiedy to Kamil Dryjas wycofał piłkę do Piotra Wilka, a ten pewnie pokonał bramkarza gości. Na kolejną bramkę czekaliśmy do 58 minuty kiedy to po dośrodkowaniu Escobara tym razem Tomasz Jeleń posłał piłkę głową do bramki Spójni. W 90 minucie wynik ustalił Drewek. W między czasie było jeszcze sporo sytuacji, gości ratował trzy razy słupek, oraz były dwa wspomniane rzuty karne. Za tydzień udajemy się do Tczewa by zagrać z Wisłą. Trzeba też napisać o sytuacji groźnej z 80 minuty. Zawodnik gości, Krzysztof Michalczyk zasłabł i doszło do chwilowej utraty przytomności, po czym zawodnik uskarżał się na ból w okolicy klatki piersiowej mi ból głowy, zawodnika do szpitala przewiozła karetka pogotowia. Nie ukrywamy, że bardzo martwiliśmy się o zdrowie zawodnika jednak na szczęście zawodnikowi już nic nie grozi ok. 23:00 został zwolniony do domu, przyczyną mogło być odwodnienie. Życzymy dużo zdrowia!

Pomezania: O. Galeniewski - Wilk, Jeleń, Grędzicki, Leszczyński (70 Korynt) - Dryjas, Łazarczyk, R. Galeniewski (65 Latkiewicz), Owsianik - Escobar (75 Bełz), Drewek.