• Paweł
  • Mecze

Dziś gramy z Meteorem

Dziś o godz. 11 Pomezania rozegra mecz w 3.kolejki V ligi w Pinczynie. Drużyna gospodarzy to beniaminek ligi, ale już przed sezonem było wiadomo, że powinna być to silna drużyna. Meteor "A klasę" przeszedł jak burza, latem także się dość mocno wzmocnił m.in zawodnikami Sokoła Zblewo, a także Pomezanii...wychowanek Pomezanii, Krystian Kielar zdecydował się na odejście do Pinczyna i nawet zdążył już strzelić bramkę która dała cenny punkt z jednym z faworytów rozgrywek, Orłem Subkowy, w drużynie z Pinczyna grają także dwaj inni byli zawodnicy Pomezanii. Bramkarz Michał Jajkowski oraz Radosław Migawski. Meteor w pierwszym meczu zremisował 1:1 z Orłem Subkowy, a w drugim meczu rozgromił Keramzyt Szprudowo 6:0. 

Pomezania w dzisiejszym meczu stoi już nieco lepiej kadrowo niż przed tygodniem, ale nadal trener Tołstik nie może skorzystać z kilku kluczowych graczy. 

Na początku tygodnia do treningów miał wrócić Mateusz Sroka jednak diagnoza okazała się bardziej bolesna i Mateusz musi jeszcze pauzować od 1,5 do ok 2 miesięcy. Ponadto zabraknie Kamila Dryjasa, Roberta Gdeli, Michała Marendowskiego, Krystiana Sobczyńskiego. Natomiast szanse na debiut będzie miał Mateusz Latkiewicz który ukończył 15 lat dwa dni temu i dołączył do kadry seniorskiej z powołaniem na mecz. Trzymajcie kciuki!

  • Kliknięć: 339
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.