• Paweł
  • Mecze

Wygrana z Victorią

 

W niedzielnym meczu wygrywamy z Victorią Kaliska 2:0 po premierowej bramce Marlona Escobara oraz niezawodnego Piotra Wilka który pomógł drużynie przy dużych brakach kadrowych, w naszej drużynie zagrało dziś 4 zawodników poniżej 17 roku życia którzy powoli wchodzą do drużyny i to cieszy, natomiast martwi absencja 10 zawodników, jednak składają się na to różne czynniki i sytuację. Kontuzje, praca czy wyjazdy jednak i w takiej sytuacji na szczęście trener Andrzej Tołstik sobie poradził z zestawieniem jedenastki.

Sam mecz mógł się podobać w pierwszej połowie, nasza drużyna przeprowadziła naprawdę kilka akcji po których ręce składały się same do oklasków, same akcje bramkowe wyglądały bardzo fajnie. Najpierw po kombinacyjnej akcji Bartosz Drewek ładnym podaniem obsłużył Marlona Escobara który strzelił swoją debiutancką bramkę w Pomezanii i trzeba przyznać, że był aktywnym zawodnikiem, a była to 25 minuta, a druga bramka wpadła po jeszcze ładniejszej akcji, gdzie finalnie Mateusz Kobyliński dograł do Piotra Wilka, a ten nie zwykł marnować takich sytuacji. Sam zawodnik został poproszony o pomoc przy tak licznej absencji i mimo dłuższego rozbratu z piłką nadal prezentuje solidny poziom, a co najważniejsze na Piotra zawsze można liczyć. W pierwszej połowie goście mieli jedną doskonałą sytuację, ale pojedynek sam na sam wygrał Dawid Pelcer.W drugiej połowie gra siadła dość mocno, co prawda było kilka sytuacji i to nawet 100 procentowych, ale tempo już nie było takie jak w pierwszej połowie, ale też trener dokonał zmian, na boisku pojawił się debiutant Kuba Jadach (2002) oraz Grzegorz Kiełkowski (2004) , a warto dodać, że solidne 90 minut zagrali także inni młodzi zawodnicy, Mateusz Grędzicki (2002) oraz Krystian Sobczyński (2003). Połączenie doświadczenia z młodością napewno w przyszłości zaprocentuje.


Pomezania: Pelcer - Jeleń, Grędzicki, Sobczyński, Wilk - Jurczyk, Łazarczyk, Dryjas (46'Jadach), Kobyliński (70' Kiełkowski), Drewek, Escobar

  • Kliknięć: 586
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.