• Paweł
  • Mecze

Dziś mecz z Victorią

Dziś o godz.14:00 rozegramy mecz 2.kolejki V ligi, a przeciwnikiem będzie Victoria Kaliska z którą nie mieliśmy się okazji mierzyć w ligowym pojedynku, jednak w 2008 roku zmierzyliśmy się w rozgrywkach Pucharu Polski i ulegliśmy Victorii w Kaliskach 1:2. Nasi goście przywitali się z ligą pewnym zwycięstwem z Keramzytem Szprudowo 3:1, my za to czekamy na zwycięstwo po remisie w Ostaszewie.

W drużynie gości na wielkie wyróżnienie zasługuje Piotr Drzewicki który w poprzednim sezonie strzelił 43 bramki...i ta liczba trawień robi wrażenie.

Nasza drużna dziś zagra w mocno okrojonym składzie i chyba tak naprawdę jeszcze nie było tak ekstremalnej sytuacji, że trener nie może skorzystać z 11 zawodników z kadry na co złożyła się praca, wyjazdy oraz kontuzje, tylko po samym meczu w Ostaszewie trzech zawodników nie może zagrać z powodu kontuzji po ostrych wejściach przeciwników, musimy to jednak jakoś przetrwać bo w kolejnym meczu kadra powinna się już bardziej unormować.

w dzisiejszym meczu zabraknie m.in: Sroki, Gdeli, Owsianika, Marendowskiego, Galeniewskiego i prawdopodobnie Escobara (wszyscy kontuzje), a także "wyjechanych" : Bełza, Korynta, Leszczyńskiego, Lewandowskiego, a także Latkiewicza który oficjalnie do kadry może być zgłoszony 22 sierpnia.

Tak więc sytuacja esktremalnie ciężka, ale jedenastka wyjdzie na boisko z jednym celem, wygrać mecz.

  • Kliknięć: 231
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.