• Paweł
  • Mecze

Pierwszy sparing na plus

Pomezania w pierwszym meczu kontrolnym pokonała Nogat Malbork 10:0 (5:0). Bramki strzelali kolejno: Galaniewski (Drewek-asysta), Dryjas (Latkiewicz) Galaniewski, Drewek (Dryjas), Dryjas (Galeniewski), Marendowski (Misarko), Nędza (Kobyli
ński), Nędza (Sroka), Nędza (Dryjas), Dryjas (Sobczyński).
Na uwage zasługuje fakt iż najmłodszy na boisku, Konrad Nędza strzelił swoje pierwsze 3 bramki w seniorach. Kolejny sparing w poniedziałek z Deltą Miłoradz. Mimo wysokiego wyniku sporo pracy przed nami, ale cieszy fakt, że zawodnicy dają z siebie bardzo dużo na treningach i oby tak dalej!
POMEZANIA (1 połowa): Galeniewski - Jeleń, Lewandowski, Owsianik, Leszczyński - Łazarczyk, Latkiewicz, Galeniewski R. , Dryjas, Korynt, Drewek
POMEZANIA ( 2 połowa): Pluciński (68' Rybarczyk), Jurczyk, Grędzicki, Kobyliński, Sobczyński - Jadach, Sroka, Misarko, Marendowski, Nędza, Korynt ( 70' Dryjas).