• Paweł
  • Mecze

Na początek gramy z Beniaminkami

Dziś poznaliśmy terminarz V ligi na sezon 2019/20.  Zaczyna się dla nas dość nietypowo bowiem trzy pierwsze mecze gramy z Beniaminkami V ligi, na początek w (15.08) czeka nas wyjazd do Ostaszewa by zmierzyć się z Madami czyli zwycięzcą A Klasy gr.IV, w drugiej kolejce (18.08) będziemy gościć Victorie Kaliska, a w trzeciej kolejce udamy się do Pinczyna, rundę kończymy meczem u siebie z Żuławami. 

 

 

 

Terminarz rozgrywek ligi:GDAŃSK: KLASA OKRĘGOWA GRUPA 2

 

 

Terminarz rozgrywek ligi: GDAŃSK: KLASA OKRĘGOWA GRUPA 2

RUNDA I

 

Kolejka 1 w dniach 15-08-2019

1

Żuławy Nowy Dwór Gdański

- BENIAMINEK O3 STAROGARD GD.

2019-08-15

     

2

KS Mady Ostaszewo

- Pomezania Malbork

2019-08-15

     

3

Victoria Kaliska

- Keramzyt Szprudowo

2019-08-15

     

4

Meteor Pinczyn

- ORZEŁ SUBKOWY

2019-08-15

     

5

Spójnia Sadlinki

- Chojniczanka II 1930 Chojnice

2019-08-15

     

6

WISŁA TCZEW SP

- St. Drewnica Czarni Przemysław

2019-08-15

     

7

Sokół Zblewo

- Tęcza Brusy

2019-08-15

     

8

Relax Ryjewo

- Powiśle II Dzierzgoń

2019-08-15

     

 

Kolejka 2 w dniach 18-08-2019

9

BENIAMINEK O3 STAROGARD GD.

- Powiśle II Dzierzgoń

2019-08-18

     

10

Tęcza Brusy

- Relax Ryjewo

2019-08-18

     

11

St. Drewnica Czarni Przemysław

- Sokół Zblewo

2019-08-18

     

12

Chojniczanka II 1930 Chojnice

- WISŁA TCZEW SP

2019-08-18

     

13

ORZEŁ SUBKOWY

- Spójnia Sadlinki

2019-08-18

     

14

Keramzyt Szprudowo

- Meteor Pinczyn

2019-08-18

     

15

Pomezania Malbork

- Victoria Kaliska

2019-08-18

     

16

Żuławy Nowy Dwór Gdański

- KS Mady Ostaszewo

2019-08-18

     

 

Kolejka 3 w dniach 24-08-2019/25-08-2019

17

KS Mady Ostaszewo

- BENIAMINEK O3 STAROGARD GD.

2019-08-24

     

18

Victoria Kaliska

- Żuławy Nowy Dwór Gdański

2019-08-24

     

19

Meteor Pinczyn

- Pomezania Malbork

2019-08-24

     

20

Spójnia Sadlinki

- Keramzyt Szprudowo

2019-08-24

     

21

WISŁA TCZEW SP

- ORZEŁ SUBKOWY

2019-08-24

     

22

Sokół Zblewo

- Chojniczanka II 1930 Chojnice

2019-08-24

     

23

Relax Ryjewo

- St. Drewnica Czarni Przemysław

2019-08-24

     

24

Powiśle II Dzierzgoń

- Tęcza Brusy

2019-08-24

     

 

Kolejka 4 w dniach 31-08-2019/01-09-2019

25

BENIAMINEK O3 STAROGARD GD.

- Tęcza Brusy

2019-08-31

     

26

St. Drewnica Czarni Przemysław

- Powiśle II Dzierzgoń

2019-08-31

     

27

Chojniczanka II 1930 Chojnice

- Relax Ryjewo

2019-08-31

     

28

ORZEŁ SUBKOWY

- Sokół Zblewo

2019-08-31

     

29

Keramzyt Szprudowo

- WISŁA TCZEW SP

2019-08-31

     

30

Pomezania Malbork

- Spójnia Sadlinki

2019-08-31

     

31

Żuławy Nowy Dwór Gdański

- Meteor Pinczyn

2019-08-31

     

32

KS Mady Ostaszewo

- Victoria Kaliska

2019-08-31

     

 

Kolejka 5 w dniach 07-09-2019/08-09-2019

33

Victoria Kaliska

- BENIAMINEK O3 STAROGARD GD.

2019-09-07

     

34

Meteor Pinczyn

- KS Mady Ostaszewo

2019-09-07

     

35

Spójnia Sadlinki

- Żuławy Nowy Dwór Gdański

2019-09-07

     

36

WISŁA TCZEW SP

- Pomezania Malbork

2019-09-07

     

37

Sokół Zblewo

- Keramzyt Szprudowo

2019-09-07

     

38

Relax Ryjewo

- ORZEŁ SUBKOWY

2019-09-07

     

39

Powiśle II Dzierzgoń

- Chojniczanka II 1930 Chojnice

2019-09-07

     

40

Tęcza Brusy

- St. Drewnica Czarni Przemysław

2019-09-07

     

 

Kolejka 6 w dniach 14-09-2019/15-09-2019

41

BENIAMINEK O3 STAROGARD GD.

- St. Drewnica Czarni Przemysław

2019-09-14

     

42

Chojniczanka II 1930 Chojnice

- Tęcza Brusy

2019-09-14

     

43

ORZEŁ SUBKOWY

- Powiśle II Dzierzgoń

2019-09-14

     

44

Keramzyt Szprudowo

- Relax Ryjewo

2019-09-14

     

45

Pomezania Malbork

- Sokół Zblewo

2019-09-14

     

46

Żuławy Nowy Dwór Gdański

- WISŁA TCZEW SP

2019-09-14

     

47

KS Mady Ostaszewo

- Spójnia Sadlinki

2019-09-14

     

48

Victoria Kaliska

- Meteor Pinczyn

2019-09-14

     

 

Kolejka 7 w dniach 21-09-2019/22-09-2019

49

Meteor Pinczyn

- BENIAMINEK O3 STAROGARD GD.

2019-09-21

     

50

Spójnia Sadlinki

- Victoria Kaliska

2019-09-21

     

51

WISŁA TCZEW SP

- KS Mady Ostaszewo

2019-09-21

     

52

Sokół Zblewo

- Żuławy Nowy Dwór Gdański

2019-09-21

     

53

Relax Ryjewo

- Pomezania Malbork

2019-09-21

     

54

Powiśle II Dzierzgoń

- Keramzyt Szprudowo

2019-09-21

     

55

Tęcza Brusy

- ORZEŁ SUBKOWY

2019-09-21

     

56

St. Drewnica Czarni Przemysław

- Chojniczanka II 1930 Chojnice

2019-09-21

     

 

Kolejka 8 w dniach 28-09-2019/29-09-2019

57

BENIAMINEK O3 STAROGARD GD.

- Chojniczanka II 1930 Chojnice

2019-09-28

     

58

ORZEŁ SUBKOWY

- St. Drewnica Czarni Przemysław

2019-09-28

     

59

Keramzyt Szprudowo

- Tęcza Brusy

2019-09-28

     

60

Pomezania Malbork

- Powiśle II Dzierzgoń

2019-09-28

     

61

Żuławy Nowy Dwór Gdański

- Relax Ryjewo

2019-09-28

     

62

KS Mady Ostaszewo

- Sokół Zblewo

2019-09-28

     

63

Victoria Kaliska

- WISŁA TCZEW SP

2019-09-28

     

64

Meteor Pinczyn

- Spójnia Sadlinki

2019-09-28

     

 

Kolejka 9 w dniach 05-10-2019/06-10-2019

65

Spójnia Sadlinki

- BENIAMINEK O3 STAROGARD GD.

2019-10-05

     

66

WISŁA TCZEW SP

- Meteor Pinczyn

2019-10-05

     

67

Sokół Zblewo

- Victoria Kaliska

2019-10-05

     

68

Relax Ryjewo

- KS Mady Ostaszewo

2019-10-05

     

69

Powiśle II Dzierzgoń

- Żuławy Nowy Dwór Gdański

2019-10-05

     

70

Tęcza Brusy

- Pomezania Malbork

2019-10-05

     

71

St. Drewnica Czarni Przemysław

- Keramzyt Szprudowo

2019-10-05

     

72

Chojniczanka II 1930 Chojnice

- ORZEŁ SUBKOWY

2019-10-05

     

 

Kolejka 10 w dniach 12-10-2019/13-10-2019

73

BENIAMINEK O3 STAROGARD GD.

- ORZEŁ SUBKOWY

2019-10-12

     

74

Keramzyt Szprudowo

- Chojniczanka II 1930 Chojnice

2019-10-12

     

75

Pomezania Malbork

- St. Drewnica Czarni Przemysław

2019-10-12

     

76

Żuławy Nowy Dwór Gdański

- Tęcza Brusy

2019-10-12

     

77

KS Mady Ostaszewo

- Powiśle II Dzierzgoń

2019-10-12

     

78

Victoria Kaliska

- Relax Ryjewo

2019-10-12

     

79

Meteor Pinczyn

- Sokół Zblewo

2019-10-12

     

80

Spójnia Sadlinki

- WISŁA TCZEW SP

2019-10-12

     

 

Kolejka 11 w dniach 19-10-2019/20-10-2019

81

WISŁA TCZEW SP

- BENIAMINEK O3 STAROGARD GD.

2019-10-19

     

82

Sokół Zblewo

- Spójnia Sadlinki

2019-10-19

     

83

Relax Ryjewo

- Meteor Pinczyn

2019-10-19

     

84

Powiśle II Dzierzgoń

- Victoria Kaliska

2019-10-19

     

85

Tęcza Brusy

- KS Mady Ostaszewo

2019-10-19

     

86

St. Drewnica Czarni Przemysław

- Żuławy Nowy Dwór Gdański

2019-10-19

     

87

Chojniczanka II 1930 Chojnice

- Pomezania Malbork

2019-10-19

     

88

ORZEŁ SUBKOWY

- Keramzyt Szprudowo

2019-10-19

     

 

Kolejka 12 w dniach 26-10-2019/27-10-2019

89

BENIAMINEK O3 STAROGARD GD.

- Keramzyt Szprudowo

2019-10-26

     

90

Pomezania Malbork

- ORZEŁ SUBKOWY

2019-10-26

     

91

Żuławy Nowy Dwór Gdański

- Chojniczanka II 1930 Chojnice

2019-10-26

     

92

KS Mady Ostaszewo

- St. Drewnica Czarni Przemysław

2019-10-26

     

93

Victoria Kaliska

- Tęcza Brusy

2019-10-26

     

94

Meteor Pinczyn

- Powiśle II Dzierzgoń

2019-10-26

     

95

Spójnia Sadlinki

- Relax Ryjewo

2019-10-26

     

96

WISŁA TCZEW SP

- Sokół Zblewo

2019-10-26

     

 

Kolejka 13 w dniach 02-11-2019/03-11-2019

97

Sokół Zblewo

- BENIAMINEK O3 STAROGARD GD.

2019-11-02

     

98

Relax Ryjewo

- WISŁA TCZEW SP

2019-11-02

     

99

Powiśle II Dzierzgoń

- Spójnia Sadlinki

2019-11-02

     

100

Tęcza Brusy

- Meteor Pinczyn

2019-11-02

     

101

St. Drewnica Czarni Przemysław

- Victoria Kaliska

2019-11-02

     

102

Chojniczanka II 1930 Chojnice

- KS Mady Ostaszewo

2019-11-02

     

103

ORZEŁ SUBKOWY

- Żuławy Nowy Dwór Gdański

2019-11-02

     

104

Keramzyt Szprudowo

- Pomezania Malbork

2019-11-02

     

 

Kolejka 14 w dniach 09-11-2019/10-11-2019

105

BENIAMINEK O3 STAROGARD GD.

- Pomezania Malbork

2019-11-09

     

106

Żuławy Nowy Dwór Gdański

- Keramzyt Szprudowo

2019-11-09

     

107

KS Mady Ostaszewo

- ORZEŁ SUBKOWY

2019-11-09

     

108

Victoria Kaliska

- Chojniczanka II 1930 Chojnice

2019-11-09

     

109

Meteor Pinczyn

- St. Drewnica Czarni Przemysław

2019-11-09

     

110

Spójnia Sadlinki

- Tęcza Brusy

2019-11-09

     

111

WISŁA TCZEW SP

- Powiśle II Dzierzgoń

2019-11-09

     

112

Sokół Zblewo

- Relax Ryjewo

2019-11-09

     

 

Kolejka 15 w dniach 16-11-2019/17-11-2019

113

Relax Ryjewo

- BENIAMINEK O3 STAROGARD GD.

2019-11-16

     

114

Powiśle II Dzierzgoń

- Sokół Zblewo

2019-11-16

     

115

Tęcza Brusy

- WISŁA TCZEW SP

2019-11-16

     

116

St. Drewnica Czarni Przemysław

- Spójnia Sadlinki

2019-11-16

     

117

Chojniczanka II 1930 Chojnice

- Meteor Pinczyn

2019-11-16

     

118

ORZEŁ SUBKOWY

- Victoria Kaliska

2019-11-16

     

119

Keramzyt Szprudowo

- KS Mady Ostaszewo

2019-11-16

     

120

Pomezania Malbork

- Żuławy Nowy Dwór Gdański

2019-11-16

     

 

  • Kliknięć: 705
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.