• Paweł
  • Mecze

Udany Piknik Pomezanii już za nami

W minioną sobotę 22 czerwca 2019 odbył się I Wielki Piknik Pomezanii – Przywitanie Wakacji. Impreza zorganizowana wspólnie przez zarząd klubu, trenerów oraz rodziców okazała się strzałem w dziesiątkę. Przy wspaniałej pogodzie całe rodziny miło spędziły czas na stadionie miejskim w Malborku. Były rozgrywki piłkarskie, atrakcje dla dzieci, punkty gastronomiczne, zawody dla rodziców a przede wszystkim dobra zabawa dla wszystkich. Warto odnotować, że w duchu Fair Play rozgrywany był turniej rodziców i wygrała drużyna składająca się z rodziców dzieci rocznik 2010/11 która pokonała w finale rodziców z rocznika 2012/13, za to ci drudzy byli lepsi w przeciąganiu liny, a najważniejsze, że było dużo zabawy przy tym!

Przed rozpoczęciem pikniku drużyny z roczników 2005 oraz 2006 odebrały z rąk pana Adama Manuszewskiego puchary i medale za awans do Pomorskiej I Ligii. Zostali też wyróżnieni zawodnicy ze wszystkich roczników młodzieżowych za najwyższą frekwencję oraz wzorowe zachowanie podczas treningów. Nagrody wręczył burmistrz Malborka pan Marek Charzewski oraz wiceprezes MOP Pomezania Malbork pani Emilia Barkowska.

Zarząd klubu przygotował też podziękowania w formie pamiątkowych statuetek dla Janusza Górskiego oraz Henryka Pawłowskiego za wieloletni wkład i pracę w klubie i Piotra Sadowskiego dyrektora OSiR Malbork za rozwój infrastruktury sportowej i dobrą współpracę na linii Klub-OSiR.

Dzień zakończył się ostatnim w sezonie meczem Pomezanii Malbork z Chojniczanką II Chojnice. Nasi seniorzy pokonali rywali 3:0 ale niestety nie udało się awansować do IV ligii. Zabrakło jednego punktu i może trochę szczęścia ale być może w przyszłym sezonie będzie lepiej.

Chcielibyśmy z całego serca podziękować sponsorom: Apator Metrix Tczew, Miasto Malbork, Piłkarska Przyszłość z LOTOSEM, ZINA, Sklep odzieżowy Bochemian, Pompadur, McDonald Malbork.

Dziękujemy też OSiR Malbork za udostępnienie obiektów oraz Komendzie Powiatowej Policji za pokaz samochodów i sprzętu policyjnego podczas pikniku.

Wyrazy uznania kierujemy też do wszystkich rodziców, którzy zorganizowali stoiska gastronomiczne. Dziękujemy firmie A&M za wynajęcie zjeżdżalni oraz za wspaniałą organizację animacji dla dzieci. Rodzice świetnie wpisali się w projekt "WSPÓLNA PASJA -AKTYWNI RODZICE I JA" finansowany przez Fundusz Inicjatyw Społecznych. 

Pragniemy też serdecznie podziękować Pani Małgorzacie Barkowskiej oraz Pani Malwinie Bukatko za organizację stoiska z malowaniem twarzy oraz bańkami mydlanymi. Stoisko było wręcz oblegane przez dzieci i cieszyło się wielkim uznaniem uczestników.

Już teraz wiemy, że nie była to pierwsza i ostatnia edycja. Zrobimy wszystko żeby takie wydarzenie było podsumowaniem sezonu także w przyszłych latach. Do zobaczenia wkrótce na Toruńskiej!

Piszą o Nas:

Fotorelacja w serwisie malbork.naszemiasto.pl

Wideorelacja w serwisie tvregionalna24.pl

FOTORELACJA - ADRIANNA PRZYTULSKA

  • Kliknięć: 1316
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.