• Paweł
  • Mecze

Wielki Piknik Pomezanii już w sobotę

Młodzieżowy Ośrodek Piłkarski Pomezania Malbork zaprasza w najbliższą sobotę (22 czerwca) mieszkańców Malborka i okolic na "Wielki Piknik Pomezanii. Przywitanie Wakacji". Grupy młodzieżowe rozegrają pomiędzy sobą turnieje. Zagrają też rodzice. Organizatorzy przygotowali sporo atrakcji dla najmłodszych.

W piłkarskim pikniku, który malborska Pomezania organizuje po raz pierwszy, na pewno wezmą udział chłopcy trenujący w tym klubie oraz ich rodzice. Ale prezes Radosław Rabenda zaprasza do uczestnictwa wszystkich innych mieszkańców Malborka, którzy zechcą przyłączyć się do wspólnej sportowej zabawy.

- Będzie to podsumowanie kończącego się sezonu piłkarskiego 2018/2019. Chcemy w ten sposób podziękować przede wszystkim naszym młodym zawodnikom za ogrom pracy, jaki włożyli rozwijając swoje umiejętności podczas treningów oraz reprezentując Pomezanię Malbork na boiskach całego województwa. Wydarzenie organizowane jest wspólnie przez zarząd klubu trenerów oraz rodziców, którzy jako wolontariusze zorganizują stoiska gastronomiczne dla uczestników. Będzie można zjeść kiełbaskę z grilla, posmakować pysznych ciast przygotowanych przez mamy naszych małych podopiecznych, ale przede wszystkim spędzić aktywnie czas w miłej atmosferze - informuje Radosław Rabenda, prezes MOP Pomezania.

  • Kliknięć: 541
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.