W sobotę mecz z Powiślem

W sobotę o godzinie 16:00 Pomezania podejmować będzie Powiśle Stare Miasto (na licencji Powiśla II Dzierzgoń). Drużyna gości w rundzie wiosennej spisuje się nienajlepiej przegrywając wszystkie spotkania i wygląda na to, że drużynę gości może czekać walka o utrzymanie, ale nie może być mowy jakimkolwiek lekceważeniu patrząc choćby na mecz z poprzedniego sezonu kiedy to Powiśle wywiozło z Malborka jeden punkt mimo różnicy w tabeli. W poprzedniej kolejce Powiśle uległo liderowi, Gwieździe Karsin 3:7 mimo iż po 20 minutach Powiśle wygrywało 2:0. 

Malborczycy podbudowani wygraną w Tczewie zagrają bez kilku zawodników kontuzjowanych bądź też mających obowiązki zawodowe. Trener Anslik nie może skorzystać z usług Bartosz Drewka, Sławomira Ziemaka, Michała Marendowskiego, Macieja Bełza. Trener Anslik będzie jednak posiadał 18 osobową kadrę na ten mecz. W drużynie gości napewno nie zagra Dmitrzyk Michał pauzujący za kartki. 

W dotychczasowych meczach z Powiślem wygrywaliśmy 2 razy, ponadto padły 2 remisy i 1 porażka. Strzeliliśmy 16 bramek, a straciliśmy 7. Jesienią wygraliśmy w Starym Mieście 3:2.

 

 

 

TYPOWANIE


KLIKNIJ W OBRAZEK