• Paweł
  • Mecze

W sobotę ważny mecz z Sokołem

W sobotę o godzinie 16:00 Pomezania podejmie Sokół Zblewo tym samym nasza drużyna wraca na boisko główne Stadionu Miejskiego i nie ma co ukrywać, że stęskniliśmy się już za naszym "domem" bo w tym sezonie w Malborku jeszcze punktów nie straciliśmy i liczymy, że tym razem będzie podobnie, ale łatwo nie będzie...

Sokół Zblewo to drużyna która przed sezonem była zaliczana jako główny kandydat do awansu bowiem drużyna składa się z wielu zawodników mających za sobą grę w wyższych ligach, zimą drużyna wzmocniła się jeszcze bardziej, ale po 5 meczach bez przegranej przyszła porażka przed tygodniem z Gwiazdą Karsin która mocno skomplikowała sprawę awansu i raczej ciężko będzie odrobić drużynie Sokoła aż 12 punktów do lidera, ale broni drużyna ze Zblewa na pewno nie złożyła i nie mając nic do stracenia do Malborka przyjdzie po zwycięstwo, a naszym zadaniem będzie nie dopuścić do tego. W drużynie gości z powodu nadmiernej ilości kartek nie zagra Kamil Gronkowski który niegdyś reprezentował barwy Pomezanii, a kolejnym akcentem Pomezanii w Zblewie jest trener Mariusz Majewski mający za sobą 26 występów w koszulce Pomezanii. 

Pomezania rozpoczęła dobrze wiosnę, ale tak naprawdę graliśmy z drużynami z dolnej części tabeli i prawdziwy sprawdzian nadejdzie w sobotę. Trener Anslik będzie miał do dyspozycji większość zawodników, wiadomo, że zabraknie dłużej kontuzjowanego Bełza, Drewka i Marendowskiego, ale reszta zawodników powinna być gotowa do walki i już nie możemy się doczekać meczu! 

TYPUJEMY!

  • Kliknięć: 707
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.