• Paweł
  • Mecze

Do Przemysławia po punkty

W niedzielę o godz.14:00 w meczu 17.kolejki V ligi zmierzmy się w Przemysławiu z tamtejszą drużyną Czarnych. Do Przemysława jedziemy po zwycięstwo ale z respektem do rywala bo nie jest tajemnicą, że Czarni to drużna nieobliczalna, potrafi odebrać punkty wszystkim szczególnie na własnym specyficznym boisku (najmniejsze w lidze). Warto wspomnieć iż jesienią w Malborku pokonaliśmy Czarnych trochę w męczarniach 2:1 mimo, że większość naszych rywali z Malborka wyjeżdżało ze zdecydowanie większym bagażem bramkowym.

Niestety z powodu kontuzji nie zobaczymy na boisku Bartosza Drewka, również Piotr Sobieraj w tym tygodniu także nie trenował z powodu kontuzji doznanej podczas ostatniego meczu, a na domiar złego Kacper Dyl na wczorajszym treningu skręcił kostkę, ponadto nadal leczy kontuzje Marendowski, a Mateusz Sroka w tym samym czasie będzie przebywał na ławce drużyny II ligi Kobiet tak więc do Przemysławia jedziemy mając kilka braków ale z nastawieniem przywiezienia do Malborka 3pkt. 

W dotychczasowych 11 meczach przeciwko Czarnym zwyciężaliśmy 7 razy, padły 3 remisy i ulegliśmy 1 raz. Strzeliliśmy 33 bramki i straciliśmy 10. 

 

 

  • Kliknięć: 676
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.