• Paweł
  • Mecze

Udana inauguracja z hat-trickiem w tle

Relacja i zdjęcia z serwisu malbork.naszemiasto.pl

Pierwszy z piętnastu kroków (bo tyle jest kolejek) do awansu do IV ligi malborczycy wykonali. Już w 2 minucie objęli prowadzenie po dośrodkowaniu Sławomira Ziemaka z rzutu rożnego i strzale głową Tomasza Jelenia. W 26 minucie lewą stroną popędził Piotr Sobieraj i uderzył mocno po długim rogu - było 2:0. Ten najbardziej bramkostrzelny zawodnik malborskiej drużyny skompletował w pierwszym spotkaniu rundy rewanżowej hat-tricka. W 35 minucie zmylił bramkarza z rzutu karnego. Wcześniej sam był faulowany, a goście przy tej okazji bezskutecznie domagali się odgwizdania spalonego.

Do przerwy 3:0. W 68 minucie wynik podwyższył Piotr Sobieraj, który niemal od połowy boiska biegł, by dopaść do piłki zagranej przez Roberta Gdelę i, będąc sam na sam z bramkarzem, uderzyć od słupka. Niestety, po tym strzale z bólem mięśnia dwugłowego musiał opuścić boisko.

Od pierwszego gwizdka sędziego w malborskiej drużynie grał Marcin Wujecki,sprowadzony z Orła Subkowy. Pokazał się z dobrej strony, a dodatkowo w 83 minucie podkreślił to golem, strzelając do pustej bramki po rozklepaniu obrony gości z Wojciechem Szoską, ustalając wynik 5:0. Przy odrobinie szczęścia i większej skuteczności malborczycy mogli zdobyć drugie tyle bramek. Z kolei w końcówce uchroniła ich poprzeczka przed stratą jedynego gola.

Pomezania: Pelcer - Owsianik, Jeleń (58 Jurczyk), Kielar, Dyl - Sobieraj (70 Tułodziecki), Wujecki, Ziemak (65 Sroka), Dryjas - Drewek (21 Gdela), Szoska.

W kolejnym meczu malborczycy spotkają się na wyjeździe z Czarnymi Przemysław.

FOTORELACJA na malbork.naszemiasto.pl

FOTORELACJA na portalnaplus.pl

  • Kliknięć: 616
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.