• Paweł
  • Mecze

SKARB KIBICA V LIGA gr.II - Wiosna 2019

Już w najbliższy weekend rusza runda wiosenna V ligi nie będziemy tym razem się mocno rozpisywać kto jest faworytem do awansu, a kto nie bo chętnych jest kilku zaczynając od Pomezanii po Gwiazdę Karsin, Wisłę Tczew i Sokół Zblewo.  

Pomezania, wiadomo od wielu lat próbuje się dostać do IV ligi jednak bez skutku, nastawienie jest bojowe, zawodnicy myślą tylko o tym aby awansować i jesteśmy dobrej myśli, jak zapowiadaliśmy przed sezonem groźna będzie Gwiazda Karsin i to się potwierdziło, a mecze sparingowe i przemyślane transfery świadczą o tym iż Gwiazda stała się głównym naszym konkurentem do awansu. Nie zapominamy jednak o Wiśle Tczew która ma stratę 7 pkt. do lidera, do tego przybyło kilku nowych zawodników, nawet grających jesienią w III lidze, zmienił się również trener i patrząc na wyniki sparingów którymi oczywiście nie zawsze trzeba się sugerować klub z Tczewa poważnie myśli o awansie jeszcze w tym seoznie podobnie jak Sokół Zblewo, a więc drużyna z największym budżetem uważana przed sezonem za absolutnego faworyta powiedzmy sobie wprost zawiodła co nie oznacza, że Sokół złożył broń bo jest zupełnie odwortnie, ponownie dołaczyli zawodnicy z III ligi którzy mają zrobić wszystko aby to w tym sezonie Sokół cieszył się z awansu. Jescze nie zapominamy o rezerwach Chojniczanki bo to właśnie ta drużyna może rozdawać karty w tej rundzie po wzmocnieniach z kadry I zespołu, strata jest duża, ale drużyna z Chojnic być może nie jednej drużynie z czołówki tabeli odbierze punkty. Kto na koniec sezonu będzie otwierał szampany, zobaczymy!

W przypadku udostępnieniania prosimy podawać źródło strony na jakiej znajduje się Skar Kibica. 

 

MECZE SPARINGOWE I TRANSFERY NA DZIEŃ 13.03.2019r. 

 

POMEZANIA MALBORK (39pkt.)

Przychodzą:
Kacper Dyl (Żuławy Nowy Dwór Gd.)
Piotr Koller (Żuławy Nowy Dwór Gd.)
Marcin Wujecki (Orzeł Subkowy)
Robert Gdela (wznowił treningi)

Odchodzą:
Andrzej Miasrko (Delta Miłoradz)

SPARINGI:

09.03: BARKAS TOLKMICKO (A) 4:0
02.03: KP STAROGARD GD. (III) 0:4
25.02: TĘCZA SZROPY (B) 5:0
20.02: WIERZYCA PELPLIN (III) 3:4
16.02: JEZIORAK IŁAWA (IV) 0:3
09.02: LECHIA II GDAŃSK (IV) 1:1
01.02: POWIŚLE DZIERZGOŃ (IV) 0:1
26.01: KASZUBIA KOŚCIERZYNA (IV) 1:5



GWIAZDA KARSIN (38pkt):

Przychodzą:
Mateusz Kerszk (Borowiak Czersk)
Dawid Schulz (Borowiak Czersk)
Kamil Rybacki (Polonia Berlin)
Damian Andrzejewski (Borowiak Czersk)

Odchodzą:
Artur Chrzonowski (nie wznowił treningów)

SPARINGI:

09.03: Sztorm Mosty (V) 2:1
02.03: MKS Debrzno (V) 8:2
23.02: Chojniczanka II (V) 4:7
17.02: Grom Osie (A) 12:0
13.02: Wda Lipusz (IV) 7:0
02.02: Wieża Postomino (V) 2:1
10.02: Piast Człuchów (V) 7:1



WISŁA TCZEW (31pkt.):

Przychodzą:
Mateusz Szwindowski (KP Starogard Gd.)
Marcin Rajch (Radunia Stężyca)
Mateusz Szlija (Czarni Pruszcz Gd.)

Odchodzą:

SPARINGI:

09.03: Meteor Pinczyn (A) 7:1
03.03: Polonia Gdańsk (V) 5:4
23.02: Zawisza Bydgoszcz (V) 2:2
17.02: Sławek Borzechowo (V) 6:2
09.02: Gedania Gdańsk (IV) 1:3
02.02: Wietcisa Skarszewy (V) 4:3



SOKÓŁ ZBLEWO (30pkt.):

Przychodzą:

Rzepa Krzysztof (KP Starogard Gd.)
Reise Adam (Sparta Brodnica)
Bujanowski Mateusz (Start Warlubie)
Mosiński Mateusz (Czarni Pruszcz Gdański)

Odchodzą:

Wróblewski Dawid (Błękitni Stare Pole)
Gońda Sylwester (Keramzyt Szprudowo)

SPARINGI:

09.03: Wisła Nowe (IV) 3:3
02.03: GKS Bobowo (A) 5:0
23.02: Grom Nowy Staw (IV) 0:4
16.02: Lechia Gdańsk (U-18) 2:1
09.02: GKS Kowale (IV) 5:0
02.02: GKS Przodkowo (IV) 3:3
26.01: Cartusia Karuzy (V) 3:0



BENIAMINEK 03 STAROGARD (30pkt.):

Przychodzą:

Odchodzą:
Szymon Jurzick (GKS Kolbudy)
Kateusz Dampc (Orzeł Trąbki Wielkie)

SPARINGI:

16.02: Wietcisa Skarszewy (V) 2:0
10.02: Osiaczanka Osice (A) 4:4
01.02: Słąwek Borzechowo (V) 5:3
26.01: Wda Lipusz (IV) 6:4



CHOJNICZANKA II CHOJNICE (26pkt.):

Przychodzą:
Emil Drozdowicz (przesunięty do rezerw)
Tomasz Foszmańczyk (przesunięty do rezerw)
Deleu (przesunięty do rezerw)
Serhiy Pylypchuj (przesunięty do rezerw)

 SPARINGI:

09.03: Tęcza Brusy (V) 6:1
23.02: Gwiazda Karsin (V) 7:4
16.02: Sokół Wyczechy (V) 7:3
10.02: Lipniczanka Lipnica (V) 5:1
02.02: Grom Osie (A) 10:0



KERAMZYT SZPRUDOWO (23pkt.):

Przychodzą:

Sylwester Gońda (Sokół Zblewo)
Remigiusz Szlicht (KP Starogard Gdański)
Damian Górski (Mewa Gniew)

SPARINGI:

03.03: Wisła Długie Pole (A) 3:2
22.02: Sokół Kaszowo (B klasa Wrocław) 5:3
16.02: Świt Radostowo (A) 8:2
09.02: Delta Miłoradz (A) 3:1
02.02: Mewa Gniew (A) 6:1


ŻUŁAWY NOWY DWÓR Gd.(19pkt.):

Przychodzą: 

Jakub Dąbrowski (Lechia Gdańsk)

Odchodzą:
Kacper Dyl (Pomezania)

Piotr Koller (Pomezania)

SPARINGI:

09.03: Czarni Przemysław (V) 2:1
27.02: Concordia Elbląg (IV) 0:2
23.02: Ruch Gościszewo (A) 2:1
16.02: Polonia Markusy (V) 0:0
10.02: Olimpia II Elbląg (IV) 0:3
03.02: Delta Miłoradz (V) 1:0
26.02: Powiśle Dzierzgoń (IV) 1:2



POWIŚLE II DZIERZGOŃ (17pkt.):

Przychodzą:
Maciej Kesler (GKS Kowale)
Tuzinowski Mateusz (Wda Lipusz)

Odchodzą:
Mateusz Żalikowski (Tęcza Szropy)
Galeniewski Artur (Powiśle I Dzierzgoń)

SPARINGI:

17.02: Olimpia II Elbląg (IV) 0:3
09.02: Potok Pszczółki (V) 2:3


SPÓJNIA SADLINKI (17pkt.):

Przychodzą:

Zbigniew Rosiak (Powiśle Pawlice-Rakowiec)

SPARINGI:

10.03: KS Chwaszczyno (B) 3:5
08.03: Wisła Korzeniewo (A) 2:5
03.03: Ruch Gościszewo (A) 3:5
02.02: MKS Władysławowo (V) 2:5
10.02: LKS Waplewo (A) 5:4
09.02: Polonia Gdańsk (V) 2:1
02.02: Portowiec Gdańsk (V) 3:2
26.01: Bałtyk II Gdynia (V) 1:0



ORZEŁ SUBKOWY (15pkt.):


Przychodzą:

Borys Andrzej (Keramzyt Szprudowo)
Smoliński Dawid (Świt Radostowo)

Odchodzą:
Marcien Wujecki (Pomezania Malbork)

SPARINGI:

09.03: Skra Kończewice (B) 5:3
02.03: Osiczanka Osice (A) 5:5
23.02: Wietcisa Skarszewy (V) 2:6
15.02: Wisła Długie Pole (A) 5:1
02.02: Olimpia Sztum (A) 6:2



TĘCZA BRUSY (14pkt.):

Przychodzą:
Arkadiusz Zakrzewski (Chojniczanka)
Dawid Żurek (Wda Lipusz)

CZARNI PRZEMYSŁAW (13pkt.):

SPARINGI:

09.03: Żuławy Nowy dwór Gd. (V) 1:2
24.02: Delta Miłoradz (A) 3:5
16.02: GKS Kowale (IV) 3:8
09.02: GKS Trąbki Wielkie (A) 4:3
03.02: Orzeł Trąbki Wielkie (V) 1:2



POGOŃ PRABUTY (12pkt.):

Przychodzą:
Mateusz Brojek (Orkan Rumia)
Adrian Dąbrowski ( Arka Gdynia juniorzy)
Tomasz Wacławski (powrót z wypożyczenia GKS Wikielec)
Mariusz Nawalaniec - po kontuzji
Piotr Tarwacki - zawodnik wolny
Paweł Urbanowicz (wznowił treningi)
Szymon Hanas (wznowił treningi)
Daniel Papis (wznowił treningi)


Odchodzą:
Robert Felski (Powiśle Dzierzgoń)
Kornel Samson (Rodło Kwidzyn)
Marek Kowalski (Nie wznowił treningów)
Wojciech Kordalski (Nie wznowił treningów)
Mateusz Grzywacz (Nie wznowił treningów)
Alik Grigoryan (Nie wznowił treningów)
Bartosz Sowiński - kontuzja.

SPARINGI:

10.03: Unia Susz (IV) 1:1
03.03: Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (IV) 5:3
24.02: Polonia Pasłęk (V) 4:5
10.02: Rodło Kwidzyn (A) 2:1



BOROWIAK CZERSK (11pkt.):

Przychodzą:
Mateusz Markowski (Chojniczanka)
Jeremiasz Grela (Chojniczanka)
Rafał Kurszewski (Zieloni Łąg)
Rafał Komorowski (Potok Pszczółki)
Damian Szumacher (Czarni Piece)
Piotr March (Olimpia Czersk)
Przemysław Podemski (ostatnio Chojniczanka)
Piotr Tuszkowski (ostatnio Brda Rytel)
Damian Trzebiński (ostatnio Agra Ostrowite)

Odchodzą:
Mateusz Kerszk (Gwiazda Karsin)
Dawid Schulz (Gwiazda Karsin)

SPARINGI:

10.03: Rawys Raciąż (A) 3:3
02.03: Jantar Pawłowo (A) 2:1
24.02: Wda Czarna Woda (A) 8:4
16.02: Piast Człuchów (V) 3:1
10.02: Krajna Sępólno (A) 0:3
03.02: Wda Lipusz (IV) 3:6



SŁAWEK BORZECHOWO (6pkt.)

Przychodzą:
Wojciech Gajewski (KP Starogard Gd.)

SPARINGI:

02.03: Wietcisa Skarszewy (V) 2:7
17.02: Wisła Tczew (V) 2:6
01.02: Beniaminek Starogard Gd.(V) 3:5

 Przy niektórych klubach niestety ciężko było uzyskać lub znaleźć jakiekolwiek informacje z przygotowań. 

 

LIGA TYPERÓW V LIGI

 

  • Kliknięć: 1219
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.