• Paweł
  • Mecze

W Sztutowie odbył się "Weekend z Piłką"

W dniach 30.11.-02.12.2018 r. odbył się pilotażowy weekend z piłką w miejscowości Sztutowo, organizowany przez MOP Pomezania Malbork. W zgrupowaniu uczestniczyli zawodnicy naszego klubu z roczników 2005 i 2006. Jest to projekt poza programem szkoleniowym klubu dla chętnych i finansowany przez rodziców. 

Tematem głównym zajęć było doskonalenie gry wewnętrzną częścią stopy i nauka gry głową. Zajęcia odbywały się na boisku ze sztuczną nawierzchnią oraz w sali sportowej. Wieczorami nie zabrakło również zajęć teoretycznych, na które najczęściej brakuje czasu. Był to również doskonały moment na integrację zawodników naszego klubu, a dla trenerów okazja na indywidualne rozmowy z zawodnikami.

Trenerzy prowadzący zajęcia Tomasz Mazurek i Radosław Szczuchniak jednomyślnie stwierdzili, że „weekend z piłą” uważają za udany i planują kolejne edycje przy współpracy ze wszystkimi trenerami.

Najbliższa edycja wstępnie jest planowana na 11.01-13.01.2019 r.

 

  • Kliknięć: 797
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

SPONSOR
sponsor
sponsor
SPONSOR
img
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
sponsor
SPONSOR
SPONSOR
sponsor

PATRONI MEDIALNI

sponsor
SPONSOR
SPONSOR
© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.