• Paweł
  • Mecze

Do Karsina w osłabieniu, ale z wolą walki!

Już w sobotę mecz kolejki w V lidze, a patrząc na tabelę wydaje się być to mecz rundy bo grają zdecydowanie dwie najlepsze drużyny po 10.kolejkach które jako jedyne nie odniosły porażki, a wiec mowa oczywiście o malborczykach i drużynie Gwiazda Karsin. Jak pisaliśmy kilka dni temu malborczycy mają kłopoty kadrowe jakich jeszcze nie mieli w tym sezonie i chyba w poprzednim też bowiem wypadło kilku kluczowych zawodników regularnie występujących w pierwszej jedenastce. Do Karsina jedziemy bez 8 zawodników tak więc sytuacja kadrowa naszej drużyny przed niewątpliwie ciężkim meczem jest bardzo ciężka mimo to na pewno każdy z zawodników który wyjdzie na murawę zrobi wszystko aby przywieźć do Malborka korzystny wynik. Drużyna gospodarzy w środę rozgrywała mecz pucharowy z Radunią Stężyca i o ile do przerwy był wynik 2:2 to po przerwie po kilku zmianach u lidera III ligi skończyło się 8:2 dla faworyzowanego III ligowca. W poprzednim sezonie malborczycy po dwóch ciężkich meczach wygrywali po 1:0 i nie mielibyśmy nic przeciwko aby takim wynikiem zakończyło się sobotnie spotkanie, napewno jesteśmy bojowo nastawieni. mecz poprowadzi doświadczony sędzia III ligi - Sebastian Pakuszewski.