• Paweł
  • Mecze

Wysokie zwycięstwo na początek

Optymistycznie rozpoczął się sezon 2018/19 dla Pomezanii która pokonała na wyjeździe Spójnię Sadlinki 8:1 pokazując swoją siłę w grze ofensywnej.

Początek meczu był niemrawy i gospodarze już w 7 minucie objęli prowadzenie, do 23 minuty gra była szarpana, ale wtedy Bartosz Drewek strzałem głową pokonał bramkarza, kilka minut później było już 3:1 za sprawą Wojciecha Szoski dla którego były to pierwsze trafienia w barwach Pomezanii i oby ich było jak najwięcej. Druga połowa to już zdecydowana dominacja naszej drużyny, przypomniał kibicom o sobie Piotr Sobieraj który strzelił dwie bramki, a kolejne dwie dołożył Drewek który miał udział jeszcze przy bramce samobójczej. Napewno cieszy nasza skuteczność w ataku, i szybka reakcja na straconą bramkę, ale wiadomo, że nie wiele meczy będzie tak wyglądało i trzeba sobie punkty wyrwać walką na boisku.

POMEZANIA: Pelcer - Skalski, Jeleń, Kielar (62' Sroka), Dryjas, Galeniewski R. (62' Polus), Ziemak (68' Jurczyk D.), Bełz, Szoska (68' Korynt), Sobieraj, Drewek

 

,

  • Kliknięć: 337
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

SPONSOR
sponsor
sponsor
SPONSOR
img
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
sponsor
SPONSOR
SPONSOR
sponsor

PATRONI MEDIALNI

sponsor
SPONSOR
SPONSOR
© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.