• Paweł
  • Mecze

Mateusz Uzarek wśrod najlepszych w Polsce

Mateusz Uzarek, bramkarz Pomezanii Malbork w roczniku 2005  został powołany na Letnią Konsultację Akademii Młodych Orłów która odbyła się w Gniewinie i znalazł się wśród najlepszych zawodników w roczniku 2005 w Polsce. Z województwa Pomorskiego zostało powołanych tylko 7 zawodników, a wśród nich Mateusz który trenował dwa razy dziennie pod okiem m.in takich fachowców jak Józef Młynarczyk (Były bramkarz reprezentacji Polski, FC Porto, Widzewa Łódź). Ponadto z zawodnikami pracował cały sztab szkoleniowców znanych w Polsce, a to musi zaprocentować.

W 2011 roku Mateusz trafił do Pomezanii i od początku swojej przygody z piłką trenuje pod okiem Sebastiana Ratajczyka i jest od kilku lat sukcesywnie powoływany do Kadry Pomorza gdzie wywalczył sobie miejsce między słupkami, jest także mocnym punktem w Kadrze Piłkarskiej Przyszłości z Lotosem i w przyszłym sezonie będzie występował na zasadzie wypożyczenia w drużynie SMS "LOTOS" która została zgłoszona do Pomorskiej Ligi i będzie kontynuował naukę w Gdańsku. Mamy nadzieję, że przygoda z piłką Mateusza zamieni się w karierę pełną sukcesów czego bardzo życzymy!

 

Przypomnijmy, że Letnia Akademia Młodych Orłów to zgrupowania dla najlepszych młodych polskich piłkarzy i piłkarek organizowane od 2014 roku przez Polski Związek Piłki Nożnej. Przed nami piąta edycja tego przedsięwzięcia. Zgrupowania są częścią projektu Akademii Młodych Orłów realizowanego od kilku lat przez PZPN

 

  • Kliknięć: 1577
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

SPONSOR
sponsor
sponsor
SPONSOR
img
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
sponsor
SPONSOR
SPONSOR
sponsor

PATRONI MEDIALNI

sponsor
SPONSOR
SPONSOR
© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.