• Paweł
  • Mecze

Zmiana na stanowisku trenera w Pomezanii

Od sezonu 2018/19 nowym trenerem drużyny seniorów Pomezanii Malbork będzie Michał Anslik który zastąpi na tym stanowisku Sebastiana Ratajczyka.
Michał Anslik jest trenerem z licencją UEFA A, w rundzie jesiennej sezonu 2017/18 prowadził III ligową Wierzycę Pelplin, a w sezonie 2016/17 był trenerem IV ligowego Jaguara Gdańsk. Główne sukcesy odnosił z juniorami Arki Gdynia i AP Lechii Gdańsk w obu klubach zdobył V-ce Mistrzostwo Polski.  Ponadto w latach 2005-2010 pracował jako trener w klubie AFC Bourenemouth oraz przebywał na stażach w takich klubach jak Cardiff City i Bayern 04 Leverkusen. Nowemu trenerowi życzymy przede wszystkim dobrych wyników w Pomezanii, a jednocześnie dziękujemy oddanemu w 110 procentach Pomezanii Sebastianowi Ratajczykowi który na szczęście nie żegna się z klubem.
 
 - Ja ze swojej strony chciałbym podziękować Sebastianowi Ratajczykowi za dotychczasowe prowadzenie drużyny seniorów. Nie udało się wywalczyć awansu ale trener Ratajczyk zostawił na ławce trenerskiej naszego klubu dużo serca i zaangażowania. Sebastian całe swoje doświadczenie skieruje teraz na szkolenie młodzieży i w dalszym ciągu pozostaje ważnym ogniwem naszego Klubu. Nowemu trenerowi ale i nam wszystkim życzę powodzenia w osiągnięciu postawionego mu celu jakim będzie awans do IV ligi - powiedział Prezes Radosław Rabenda
 
Sebastian Ratajczyk prowadził zespół od 8 maja 2016 roku i do dej pory prowadził Pomkę w 62 meczach, a w nich odniósł 38 zwycięstw, 14 remisów, 10 porażek, drużyna pod jego wodzą strzeliła 182 bramki, a straciła 70. Okazja do podziękowania Sebastianowi będzie już w najbliższy piątek bowiem ostatnim meczem pod wodzą S.Ratajczyka będzie potyczka z Chojniczanką II Chojnice w najbliższy piątek o godz.18:00. 
 
 
 
  • Kliknięć: 1760
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

SPONSOR
sponsor
sponsor
SPONSOR
img
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
sponsor
SPONSOR
SPONSOR
sponsor

PATRONI MEDIALNI

sponsor
SPONSOR
SPONSOR
© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.