• Paweł
  • Mecze

Przemysław odczarowany

Malborska Pomezania po dobrym meczu wygrała w Przemysławiu 4:0 i choć wynik wysoki to mecz wcale nie należał do łatwych, zresztą w Przemysławiu Pomezania nie wygrała od dawna więc z pewna obawą podchodziliśmy do tego meczu.

Malborczycy szybko (2 minuta) objęli prowadzenie po bramce Migawskiego i wynik 1:0 utrzymał się  do przerwy mimo dobrych okazji z obu stron, malborczyków przed stratą bramki uratował Dawid Pelcer, ale i bramkarz gospodarzy miał kilka fajnych interwencji po strzałach naszych piłkarzy. Początek drugiej połowy był wyrównany, ale w 58 minucie ponownie Migawski dobrze zachował się w polu karnym gospodarzy i nie dał szans bramkarzowi Czarnych. Po tej bramce malborczycy starali się kontrolować sytuację na boisku, ale Czarni ambitnie walczyli o zdobycie kontaktowej bramki, to im się jednak nie udało, za to malborczycy wysunęli dwa konkretne ciosy, najpierw Włodarczyk który pojawił się chwile wcześniej na boisku nie zmarnował sytuacji sam na sam, a potem wracający do formy po kontuzji Piotr Wilk nie dał szans bramkarzowi strzałem z 18 metrów. Podsumowując to był dobry i szybki mecz na specyficznym boisku w Przemysławiu i wydaje się, że malborczycy wracają na odpowiedni tor. Cała drużyna zasługuje na pochwałę

Pomezania: Pelcer - Jeleń, Kielar, Wilk, Dyl (73' Kobyliński)- Jurczyk M. (80' Włodarczyk), Ziemak (86' Jurczyk D.), Dryjas, Bełz, Drewek (66' Korynt), Migawski