• Paweł
  • Mecze

Remis w Iławie

Malborska Pomezania pod dobrym meczu sparingowym zremisowała w Iławie z Jeziorakiem 2:2.

Od początku pressing założyła drużna Pomezanii która miała dzięki temu przewagę, ale prowadzenie w meczu objęli gospodarze w 12 minucie po stałym fragmencie gry Kuchnik nie dał szans Pelcerowi. W 23 minucie faulowany w polu karnym był Korynt, a jedenastkę na bramkę zamienił Michał Jurczyk, jeszcze przed przerwą mieliśmy swoje okazje, ale bardzo dobrze interweniował bramkarz gospodarzy.

W 74 minucie na prowadzenie wyszła Pomezania, po dobrze rozegranej kontrze Drewek pokonał bramkarza Jezioraka po dośrodkowaniu Sobieraja. Wynik spotkania ustalił w 83 minucie Suchocki który przez nikogo niepowstrzymywany wykorzystał błąd w defensywie po naszej lewej stronie boiska i pokonał płaskim strzałem z konta Pelcera.

- Na ten mecz nie patrze pod kontem wyniku, tylko gry i mogę powiedzieć, że jestem zadowolony, zaryzykuje stwierdzenie, że było to najlepsze granie w o obecnych przygotowaniach z wymagającym przeciwnikiem, nadal musimy pracować nad błędami po których tracimy bramki - powiedział po meczu trener Sebastian Ratajczyk

POMEZANIA: Pelcer - Jeleń, Kielar, Dyl, Kobyliński - Jurczyk.M, Ziemak, Dryjas, Korynt - Drewek, Bełz oraz Owsianik, Sobieraj, Włodarczyk, Cicherski, Jurczyk D., Gdela