• Paweł
  • Mecze

Miejsce na koszulkach czeka na sponsora

Za dwa tygodnie rusza nowy sezon w V lidze, w klubie cały czas trwają poszukiwania nowych sponsorów co polepszy pozom sportowy jak i organizacyjny.

W sezonie 2017/18 centralne miejsce na koszulkach drużyny seniorów miała firma "PETTEGOLEZZO" , jednak właścicielka firmy, a obecnie wiceprezes malborskiego klubu poinformowała, że dla dobra klubu odstąpi miejsce dla nowego sponsora. 

- Dzięki setkom zdjęć na portalach społecznościowych, w serwisach internetowych oraz gazetach papierowych również telewizji dobry oddźwięk niewątpliwie pomógł w sprzedaży usług mojej firmie o czym często powtarzam, jako, że obecnie piastuje funkcje wiceprezes w klubie i zależy mi na dobru klubu, a za za razem poprawy finansów klubowych zdecydowałam, że odstąpie miejsce w centralnym miejscu na koszulkach dla nowego sponsora jednocześnie nie wycofując się z pomocy dla naszego klubu - mówi Emilia Barkowska (wiceprezes Zarządu). - Zachęcamy do kontaktu bo sama się przekonałam, że to naprawdę się opłaca i mieszkańcy dobrze poznali markę Pettegollezo - powiedziała  Emilia Barkowska.

 

Miejsce na koszulkach wiąże się również z promocją na wielu innych materiałach reklamowych (banery, plakaty, programy, grafiki meczowe, reklama dźwiękowa podczas imprez organizowanych przez Pomezanię i wiele innych.) Dodamy iż miejsca na koszulkach są również na koszulkach drużyn młodzieżowych, zachęcamy do kontaktu i negocjacji z naszym klubem po przez oficjalny fanpage, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz telefonicznie: 605 533 093

 

  • Kliknięć: 2617
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

SPONSOR
sponsor
sponsor
SPONSOR
img
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
sponsor
SPONSOR
SPONSOR
sponsor

PATRONI MEDIALNI

sponsor
SPONSOR
SPONSOR
© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.