• Paweł
  • Mecze

Wysoka wygrana w sparingu

W sobotnim sparingu pewnie pokonaliśmy IV ligową Wisłę Nowe 5:1. Malborczycy objęli prowadzenie po bramce Drewka, a asystował mu Korynt, chwile po tym goście wyrównali, ale jeszcze przed przerwą Pomezania zdołała zdobyć dwie bramki, najpierw Jurczyk pokonał bramkarza Wisły strzałem z dystansu, a na 3:1 podwyższył Jeleń strzałem głową po dośrodkowaniu Kobylińskiego. Po przerwie doszło do kilku zmian, ale nadal kontrolowała przebieg na boisku Pomezania czego efektem były kolejne dwie bramki. Najpierw Migawski trafił do bramki strzałem z tzw. podcinką, a wynik ustalił Drewek strzałem z bliskiej odległości. Za tydzień podejmujemy GDKiS Ostaszewo i będzie to już 4 sparing tej zimy.

W pierwszej połowie zagraliśmy w skladzie Pelcer, Owsianik, Jurczyk M., Jeleń, Kielar, Korynt, Galeniewski R., Dryjas, Kobylinski, Sobieraj, Drewek. W drugiej połowie trener Ratajczyk dokonal kilku zmian i na boisku pojawili sie Galeniewski O., Cicherski, Gredzicki, Blaszak, Galeniewski A., Włodarczyk i Migawski.

Bramki: Drewek x2, Jurczyk, Jeleń i Migawski.