• Paweł
  • Mecze

Pewna wygrana z Rodłem

W swoim drugim sparingu tej zimy Pomezania pokonała Rodło Kwidzyn 6:1 wygrywając do przerwy 3:1.

Mecz rozgrywany był przy bardzo dużej mgle i na samym początku meczu po indywidualnym błędzie w obronie goście wyszli na prowadzenie. W 15 min. stan meczu wyrównał ładnym strzałem z dystansu Patryk Korynt, jeszcze przed przerwą po bramce dołożyli Migawski i Kielar, w drugiej połowie mecz toczył się już tylko na połowie rywali i było widać sporą różnicę. Na 4:1 podwyższył Migawski strzałem z 16 metrów, chwile po tym swoją drugą bramkę w meczach sparingowych strzelił Błaszak, natomiast wynik ustalił Włodarczyk, zawodnik grający ostatnio w Żuławach który być może dołączy do naszego klubu. Rywalom dziękujemy za grę i na pewno spotkamy się w przerwie letniej. W najbliższą sobotę będziemy podejmować Wisłę Nowe (IV liga Kujawsko-Pomorska)

Pomezania (I połowa): Galeniewski O. - Jurczyk D., Jeleń, Kobyliński, Galeniewski A. ,Dryjas, Korynt, Kielar, Włodarczyk, Drewek, Migawski

Pomezania (II połowa): Pelcer - Cicherski, Grędzicki, Jurczyk M., Owsianik, Gdela, Błaszak, Włodarczyk, Tułodziecki, Drewek, Migawski