fbpx
  • Paweł
  • Ogólne

Pomezania opanowała Zamek!

W czwartkowe popołudnie dzięki uprzejmości dyrekcji Muzeum Zamkowego w Malborku odbyła się sesja zdjęciowa niemal wszystkich zawodników zrzeszonych w malborskiej Pomezanii. Oczywiście z różnych względów nie wszystkim zawodnikom udało się dotrzeć to i tak można powiedzieć , że tego dnia malborską warownię opanowali piłkarze Pomezanii, a w sumie udział w sesji wzięło aż 250 zawodników naszego klubu i efekt zdjęć jest naprawdę dobry dzięki czemu zostaną utworzone materiały promujące nasz klub, a także kalendarze na rok 2022. Składamy serdeczne podziękowania dla dyrekcji Muzeum Zamkowego w Malborku oraz licznie przybyłych rodziców, a dla dzieci szczególnie tych najmłodszych za cierpliwość:)

SESJA ZDJĘCIOWA OD KULIS - MALBORK.NASZEMIASTO.PL

 

  • Kliknięć: 422
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.