fbpx

Rezerwy po szalonym meczu wygrywają w Ząbrowie

Rezerwy Pomezanii powoli rozkręcają się w debiutanckim sezonie na boiskach B klasy i odnieśli drugie zwycięstwo w tych rozgrywkach. Tym razem udali się do Ząbrowa by powalczyć z tamtejszym Orłem.

Mecz jak w tytule miał dość "szalony" przebieg. Malborczycy objęli prowadzenie po bramce Mateusza Rabendy na początku spotkania jednak gospodarze wyrównali po bramce z rzutu wolnego, przed przerwa padłu jeszcze dwie bramki. Ponownie Pomka wyszła na prowadzenie po golu Mateusza Grędzickiego, ale przed przerwą gospodarze ponownie wyrównali. Druga połowa to popis Rafała Galeniewskiego który strzelił 3 bramki, ale tutaj należą się słowa uznania dla drużyny gospodarzy którzy mimo iż przegrywali 2:4 zdołali wyrównać stan meczu, ale ostatnie słowo należało do naszego zespołu, zwycięska bramka dla malborczyków wpadła w 90 minucie dzięki czemu rezerwy mają na swoim koncie 7 punktów po 4.kolejkach.

Pomezania: Szraga, Sobczyński, Janczewski, Hyrycz (50'Zelman), Rabenda, Cyrzon (50' Pecka), Kaczmarek (70' Baranowski), Grędzicki, Galeniewski, Klonowski (80' Dąbrowski), Tułodziecki