fbpx

Robert Wesołowski zawodnikiem Pomezanii!

Robert Wesołowski (31l.) został dziś zawodnikiem Pomezanii Malbork. Ten znany zawodnik nie tylko w naszym regionie wzmocnił nasz zespół po tym jak rozwiązał kontrakt z III ligowym GKS Przodkowo.

Robert to zawodnik którego nie trzeba mocno przedstawiać, zawodnik grający zarówno w linii pomocy jak i ataku. Poprzedni sezon spędził w III ligowym GKS Przodkowo i KP Starogard Gdański (pod okiem trenera Pawła Budziwojskiego), wcześniej znany z występów w Gromie Nowy Staw (III, IV i V liga) gdzie był kapitanem o motorem napędowym drużyny. Popularny "Wesoły" ma za sobą występy w klubach II ligi, Wigrach Suwałki, Olimpii Elbląg i Sokole Sokółka.

Sam zawodnik mimo ofert zdecydował się na grę w Pomezanii ze względu na plan rozwoju klubu, przedstawiony projekt przyszłościowy i rozwojowy klubu od grup młodzieżowych po drużyny seniorskie miał tu bardzo duże znaczenie, a na pewno nie bez znaczenia też jest fakt, że to zawodnik z naszego regionu, a nie ukrywamy, że to też ma znaczenie. Więcej o swojej decyzji w rozmowie która ukaże się wkrótce.

Cieszymy się, że taki zawodnik jest w Pomezanii i witamy na pokładzie!

Robert życzymy udanych występów i oczywiście żeby omijały Cię kontuzję!

Ostatnie sezony w III  lidze:

Sezon 2021/22

GKS PRZODKOWO (3 liga) - 4 mecze/ 1 bramka

Sezon 2020/21

GKS PRZODKOWO (3 liga) - 17 meczy/ 8 bramek

KP STAROGARD (3 liga) - 16 meczy/ 4 bramki

Sezon 2019/20

GROM NOWY STAW (3 liga) - 14 meczy/ 10 bramek

 

 

  • Kliknięć: 1347
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.