fbpx

Odbyła się atrakcyjna półkolonia w roczniku 2013

Na początku sierpnia nasi trenerzy którzy na co dzień prowadzą rocznik 2013 zorganizowali 5 dniową półkolonię dla dzieci.

Podobnie jak przy pozostałych półkoloniach organizowanych przez naszych trenerów atrakcji nie brakowało. Trener Adam Wypych wyjaśnił, że jeśli chodzi o typowy aspekt piłki nożnej, to dziennie odbywały się dwa treningi, ponadto odbyły się zajęcia integracyjne w szkole łacińskiej, w parku linowym pokonaliśmy tor komandosa, Madagaskar i bawiliśmy się w lodowym zamku. Ponadto odbyły się gry terenowe: bieg na orientację "piłkarze" i podchody - staraliśmy się zorganizować jak najwięcej atrakcji nie tylko na terenie Malborka ale również wyjazdowe - mówi Adam Wypych.

Udaliśmy się do Gdańska na zwiedzanie stadionu Polsat Arena, był również paintbol elektryczny, trening na plaży oraz relaks na plaży i kąpiel w morzu, natomiast w dniu 19 sierpnia zorganizowaliśmy towarzyski turniej. W którym udział wzięły na prawde mocne drużyny takie jak Widzewa Łódź, Arki Gdynia, Orły Trąbki Wielkie i My jako gospodarz Pomezania Malbork  - podsumował Adam Wypych któremu pomagał Szymon Stolarz.

  • Kliknięć: 367
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.