fbpx

Rezerwy Pomezanii inaugurują rozgrywki B klasy

Rezerwy Pomezanii już w niedzielę rozpoczną zmagania w "Serie B" meczem z jednym z faworytów do awansu, Błękitnymi Kmiecin. Nasza drużyna która debiutuje w tych rozgrywkach prowadzona przez Sebastiana Ratajczyka nie próżnowała w okresie przygotowawczym, złożona głównie z bardzo młodych zawodników (rocznik 2004-2002) trenowała trzy a nawet czasem cztery razy w tygodniu, oraz rozegrała 3 sparingi:

Pomezania II - Ruch Gościszewo 4:1; Bramki zdobyli: Sroka x2, Nędza, Rabenda

Pomezania II - LKS Waplewo Wielkie 2:2; Bramki zdobyli: Okruciński x2

Pomezania II -  Jurand Lasowice Wielkie 7:2; Bramki zdobyli: Opałka x2,  Nędza, Rabenda, Krupa, Klonowski, Zelman

Wspomniana drużyna z Kmiecina według kibiców tej ligi to jeden z faworytów do awansu,  natomiast dla większości naszych zawodników będzie to debiut w rozgrywkach seniorskich, ale należy wspomnieć , że drużna będzie wzmacniana zawodnikami pierwszego zespołu.

POMEZANIA II MALBORK - BŁĘKITNI KMIECIN (NIEDZIELA 11:00 ul. TORUŃSKA)

Sparingi rywala:

Błękitni Kmiecin - Lisovia Lisewo 6:3
Korona Cedry Małe  - Błękitni Kmiecin 4:3
Bałtyk Sztutowo  - Błękitni Kmiecin 0 : 5
Błękitni Kmiecin - Grom Zwierzno  13 : 0
Błękitni Kmiecin - Czarni Przemysław  7 : 3

  • Kliknięć: 923
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.