fbpx

Nowe zasady wejścia na stadion w sezonie 2021/22

Drodzy Kibice,z myślą o dalszym rozwoju Klubu oraz usprawnieniu organizacji meczów w nowym sezonie, po wielu konsultacjach, Zarząd podjął decyzje o wprowadzeniu formy wsparcia jakim jest bilet "CEGIEŁKA" na mecze domowe Pomezanii Malbork.

Pozwoli nam to podnieść nie tylko poziom organizacji, ale także dodatkowych atrakcji podczas meczów, ale także bezpieczeństwa podczas spotkań ligowych przy Toruńskiej. Oprócz biletów na pojedynczy mecz będzie możliwość skorzystania ze zniżki przy zakupie karnetu na całą rundę. Kwoty Cegiełek jakie ustalono to odpowiednio:

Bilet Cegiełka pojedynczy - 10 zł

Karnet Cegiełka na całą rundę ( 8 meczów) 60 zł (7,50zł na mecz)

Karnet Cegiełka na całą rundę z Kartą Mieszkańca - 50 zł  (6,25zł na mecz)

Kobiety, dzieci i młodzież do lat 16 - wstęp wolny.

Bilety oraz karnety będzie można nabyć przy wejściu głównym na stadion (30 min. przed meczem) lub w salonie Wakacje.pl ul Kopernika 8/1 od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-17:00. W soboty w godzinach 10:00-13:00 (od.6.08).

Wejście na stadion będzie dostępne tylko bramą główną od strony "DINOPARKU" natomiast wejście od strony ul. Chopina będzie dostępne tylko przed meczem dla zawodników, sędziów i osób funkcyjnych.

Aby dotrzeć do jak największej liczby mieszkańców przed każdym meczem u siebie będą wisiały w mieście i okolicach plakaty informujące o meczu co też zostanie pokryte ze sprzedaży cegiełek, również będą zapraszane dzieci i młodzież z malborskich szkół, w najbliższej przyszłości planowane jest także stoisko z jedzeniem dla kibiców oraz stoisko z pamiątkami, a także co najmniej 4 mecze zostaną rozegrane wieczorową porą przy sztucznym oświetleniu.

Bardzo liczymy na Wasze wsparcie klubu i dużą frekwencję, wspólnie budujemy Pomezanię! Do zobaczenia na trybunach!

  • Kliknięć: 1679
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.