fbpx

Andrzej Tołstik nie jest już trenerem Pomezanii

Dziś po blisko dwóch latach pracy rezygnację z funkcji trenera pierwszego zespołu złożył Andrzej Tołstik. Decyzja łatwa nie była, ale spowodowana obowiązkami zawodowymi. Trener dziś wieczorem oficjalnie pożegnał się z drużyną, nie brakowało podziękowań z obu stron, a nawet łez... drużyna z trenerem była naprawdę zżyta i działało to w obie strony. Trenerowi oficjalnie podziękował również w imieniu Zarządu prezes Radosław Rabenda który jest przekonany, że przyszły pracodawca w karierze trenerskiej na pewno będzie zadowolony ze współpracy która w Pomezanii układała się z trenerem wzorowo.

Swoje odejście skomentował trener Andrzej Tołstik

 - Z dniem dzisiejszym przestaje pełnić funkcję Trenera 1 zespołu drużyny seniorów. Decyzja bardzo trudna, ale wymuszona obowiązkami zawodowymi, które od września nie pozwalałyby mi prowadzić zespołu w sposób jaki bym chciał i na jaki zasługują zawodnicy. To były 2 bardzo ciężkie i dziwne sezony zakłócone głównie pandemią coronawirusa. Do pełni sukcesu zabrakło tylko wyniku sportowego, na który wszyscy w Malborku czekają od lat, lecz mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości słońce wreszcie mocniej zaświeci nad Toruńska 60!

Z tego miejsca chciałbym przede wszystkim podziękować każdemu zawodnikowi, a także kierownikowi i trenerom grup młodzieżowych za wzorową współpracę . Podziękowania kieruję również do Zarządu Klubu na czele z prezesem Radosławem Rabendą oraz Dyrektorem Sportowym Pawłem Rybarczykiem, którzy 2 lata temu zaufali młodemu trenerowi, aby poprowadził zasłużony Klub z Wielkimi Tradycjami!

Podziękowania i ukłony kieruję również do grupy wiernych i zagorzałych kibiców, którzy byli z nami na dobre i na złe! Przez cały ten okres z ogromną dumą i radością przywdziewałem Klubowe Barwy. Całej rodzinie piłkarskiej Pomezanii Malbork życzę zdrowia, sukcesów sportowych i prywatnych!

Że Sportowym pozdrowieniem Trener Andrzej Tołstik. Tylko POMKA!!

Obecnie trwają poszukiwania trenera który poprowadzi zespół w sezonie 2021/22.


  • Kliknięć: 1174
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.