fbpx

Do Stężycy w okrojonym składzie

Malborska Pomezania uda się na trzeci mecz rundy mistrzowskiej do Stężycy by zmierzyć się z tamtejsza Radunią II. Drużyna gospodarzy traci 5 punktów do Żuław i na pewno wciąż ma ambicje aby awansować do IV ligi, tym bardziej, że pierwszy zespół jest już jedna nogą w II lidze.  Warto dodać, że Radunia II jest najlepszym zespołem w lidze jeśli chodzi o mecze domowe i wygrywa zawsze i ze wszystkimi (9 zwycięstw na 9 meczy i 36-5 w bramkach). Na pewno nie bez znaczenia jest fakt, że w meczach domowych mogą zagrać zawodnicy pierwszego zespołu z czego oczywiście Radunia może skorzystać również w sobotnim (pierwsza drużyna gra o godz.12:00), w każdym razie z zawodnikami pierwszego zespołu czy  bez Radunia jest zespołem groźnym, ale nie mielibyśmy nic przeciwko aby to naszej drużynie udało się przerwać imponującą passę Raduni 21 meczy z rzędu ze zwycięstwem.

Niestety pech nie opuszcza naszej drużyny jeśli chodzi kontuzje i inne czynniki od prywatnych po zawodowe i do Stężycy udamy się w mocno okrojonym składzie. Trener Tołstik nie będzie mógł skorzystać z takich zawodników jak: Sławomir Ziemak, Mateusz Daukszys, Tomasz Owsianik, Michał Marendowski, Kamil Jabłoński, Mateusz Grędzicki, Mateusz Pańko pod znakiem zapytania jest również wyjazd zawodników zmagających się z urazami:  Grzegorza Plucińskiego i Dawida Torłopa. No ale przyzwyczailiśmy się już, że co najmniej raz jak nie dwa na rundę jedziemy do rywali w mocno okrojonym składzie więc paniki nie ma, a Ci zawodnicy co wyjdą będą chcieli do Malborka przywieźć komplet punktów, będzie Walka!

Jesienią Pomezania zremisowała w Malborku z Radunią po dramatycznym meczu 2:2  po bramkach Michała Marendowskiego (33) i Roberta Felskiego (94) dla Pomezanii oraz Damiana Gębisia (83) i Krzysztofa Cichosza (92)

Początek meczu w Stężycy na boisku ze sztuczną nawierzchnią o godz. 17:30.

 

  • Kliknięć: 717
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.